Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hanyas szinten álltok itt a...

Hanyas szinten álltok itt a gyakorin? Ill. Többi lent.

Figyelt kérdés
Én a 4. Szinten vagyok, és olyan kérdésem lenne még, hogy ha azt írják, hogy a következő szinthez a törölt kérdéseim, válaszaim száma nem lehet több mint 3%, de utána írják hogy jelenleg 4% akkor azt hogy tudom lentebb vinni? Sok kérdést írok meg válaszolgatok és akkor arányaiban fog változni? Amúgy eddig sosem érdekelt a pontozás meg a sorrend, most sem igazából ezért kérdezem, csak kíváncsiságból.
2020. júl. 7. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jelenleg 4%, de az elfogadott 3% lenne, akkor igencsak írogatnod kell, hogy javíthass az átlagodon.

((Bár emiatt is lehet a sok bugyuta kérdés mind a humor, mind az ezotéria kategóriában, meg talán máshol is, mert szintet akarna lépni az illető. Mert a humorban sem az a humor, ha sok idiótaságot megkérdeznek, ami egyértelműen unalom űzésnek szánt, vagy pont gyűjtögetésnek.))


Én az 5-ös szinten állok. Nincs több szint, és nekem is a törölt kérdéseim, válaszaim száma csak 3% lehet.

2020. júl. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, jogosultsági szint ismertetőt sehol sem találok a honlapon.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1047885..

↑ Ennél a kérdésnél a 3-as válasz (2020. máj. 12. 22:09) írója ismerteti; nem tudom, honnan tudta, viszont – legalábbis a törölt kérdések, válaszok tekintetében – nem helytálló. Minden jogosultsági szintnél eltérő mértékű törölt kérdés-, illetve törölt válasz arányt ír, viszont, nálam is egybevonva szerepel, nyilván, egy adott százalékkal.


Így viszont nem tudom, hogy külön-külön számolják a törölt kérdések és törölt válaszok arányait, és adott jogosultsági szinthez egyik sem lehet több adott százaléknál, vagy a törölt kérdések és törölt válaszok összegét arányítják a kérdések és válaszok összegéhez?

Kérdések tekintetében készítettem táblázatot, de ugyanez,

• igaz akkor is ha a törölt kérdések, illetve kérdések darabszáma helyett törölt válaszok, illetve válaszok darabszáma lenne a felirat,

• és igaz akkor is, ha törölt kérdések és válaszok darabszámainak összege, illetve kérdések és válaszok együttes darabszáma lenne a felirat: [link]

Adatok ismeretének teljes hiányában, nem tudok olyan megállapítást tenni, mint Megan964 nevű felhasználó a 2020. júl. 7. 01:06-kor megjelent válaszában, vagyis hogy „igencsak írogatnod kell”. Attól függ, hány törölt eset van, és hogy mennyi a kiírt kérdés, válasz. Lehet, hogy egyetlen új is elegendő ahhoz, hogy 4%-ról 3%-ra csökkenjen a töröltek aránya, de lehet, hogy kicsivel több, vagy akár sokkal több kell.

2020. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6%
8
2020. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!