Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan alkudozzak? Többi lent

Hogyan alkudozzak? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy árus akinél már vásároltam párszor de még sosem alkudtam hogyan alkudjak? Pl 3000 ft értékben vásárolok mennyit illik alkudni ami nem is sok(500ft)?
2020. júl. 7. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Amilyen életképtelen vagy, teljesen mindegy, nem fog menni...
2020. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3000 ft helyett 500 ft azért az egy kicsit sok mondjuk inkább ha 3000 ft-ről van szó akkor már inkább 1500-2000 ft és ha elfogadja akkor elfogadja ennyi.
2020. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy gondolta, hogy 500Ft-ot alkudna le belőle.

Én biztos úgy csinálnám, hogy kicsit többel kezdem... mint a filmekben :D


Te mondasz 2000-ret, erre ő mond 2900-at. Erre te 2200 amire ő 2700.. stb. és így eljuttok majd egy közös nevezőre.

Persze nem biztos, hogy belemegy ilyen kis játékokba. De megpróbálni mindíg érdemes. Nincs veszteni valód. Drágábban nem fogja adni :D


3000-ből én megpróbálnék 2400-at csinálni amúgy.

3000ft-ból kicsit csicskaság alkudni szerintem. Mondjuk nem mind1, hogy mit vennél.


Ha az amit vennél nevetségesen drágának számít azon az áron akkor hagyd a f*szba.

Rengeteg ember van aki nem képes felbecsülni, hogy mennyit ér amit el akar adni. Telefonokat nézegetek mostanában használtan, és méha igen csak kiakadok, hogy miket adnak mennyiért. Pl.: egy törött, nem érzékrlős, lcd hibás, igazából használhatatlan Galaxy S8-at adnak 29e-ért.

De arra is vigyázz, hogy ha nagyon könnyen ad az árból akkor ott valami bűzlik. Az ilyeneket hagyni kell.

Tavaly akartam laptopot venni Hardveraprón, és ajdnem átb*szott a csávó.

Előszöt írta, hogy utaljam a pénzt előre, és ha megvan akkor még aznap feladja a csomagot. Mondtam, hogy nem akarok előre utalni, jobb lenne az utánvét. Á az neki nem játszik. Akkor mondta, hogy utaljam a felét és ha megvan elküldi, majd ha kipróbáltam és jó akkor a másik felét.

Ismét mondtam neki, hogy nem akarok látatlanba utalni amire jött a végső csepp a pohárba: utaljam akkor a negyedét, a többit utána. (240e forintos gépről van szó). Nyilván jelentettem, meg minden, amugy kamu adásvételit is befotózott, és a személyiét IS. o.O

Ja arról nem is beszélve, hogy nyilván nem a saját számlaszámát adta meg hanem a haverjáét. Nos ennél átlátszóbb sz*rság nincs is a földön xD.



Na mind1 kicsit hosszúra nyúlt. Szóval vigyázz.

Ha képet kérsz mindíg nézd meg a kép nevét, mert ha letöltötte valahonna és nem nevezte át akkor rá lehet keresni. (pl ha az a kép neve, hogy "Galaxy-S10-unboxing-video.jpg) ha ilyen neve van keress rá képeket nézz hátha megtalálod.

Ezt a fotót kaptam tegnap valakitől:

[link]


Itt mondjuk könnyű volt észrevenni, mert ott volt a vízjel jobb alul, de az volt a kép neve: honor-20-lieferumfang.jpg

2020. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!