Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számomra irritáló The Raven...

Számomra irritáló The Raven Croaks személyisége, ez miért van?

Figyelt kérdés
Mi az ami nagyon irrítálhat benne? Tök jókat szokott mondani, de valamiért ellenszenvet érzek iránta. Pl Fanmademaker Marci is hasonló témákat feszeget, vagy a Fókuszcsoport. Mégis ez a Bandi srác irritál de nagyon! 25L

2020. júl. 9. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem tudjuk ezt csak te tudhatod miért nem kedveled a srácot lehet ő annyira nem komolyra veszi mint pl fokuszcsoport és szinte az egésaz videojában poénkodik lehet ezért
2020. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Mert tenyérbemászó és pénzéhes
2022. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Először nekem sem volt túl szimpatikus, de nézegettem a csatornáját és a cringebaitot és korrektnek találom egyelőre.

Az egyik videójában például nyíltan bevállalta, hogy frusztráló tud lenni amikor látja, hogy egyes másik youtuberek mennyit keresnek. Mert ki nem örülne jobban, ha többet keresne?

Inkább az az álszent és álságos dolog, amikor videósok megjátsszák magukat és pitiznek a nézőiknek, közben felfuvalkodott hólyagok és amikor szóba jön a pénz, akkor azt mondják, hogy direkt kevés fizetést adnak maguknak, pedig adhatnának többet is. De azt már nem mondják el ezek a videósok, hogy ezt azért csinálják, hogy kevesebbet kelljen adózni és kiveszik a cégből a fizetésük sokszorosát osztalékként, alacsonyabb adókulccsal, így jobb, mintha ugyanazt bérként fizetnék maguknak (tudom, mert a cégemben én is így csinálom, ami marad a bérek és a tárgyi eszköz beszerzés és a költségek, hitelek kifizetése után, azt kiveszem osztalékként, más cégek is így tesznek).

A videósok nagy része a nézői képébe hazudik folyamatosan, 5-10 éve és majdnem mind pénzéhes, ha úgy vesszük: A nagyobb videósok sokkal, egy nagyságrenddel több pénzt keresnek csak a szponzorokból, mint a nézőik közül bárki a munkájával, mégis tartják a markukat a nézői adományokért, feliratkozás pénzekért.

Oandrás legalább megmondja, hogy mit gondol.

Nekem ezek miatt lett szimpatikus, hogy egyenesen elmondja, hogy mi a gond ezzel a világgal. Bálna szintén (ő sem volt először szimpatikus, nekem elsőre egy pimasz ember benyomását keltette).

A fókuszcsoportról sem indultam jó véleménnyel, valahogy megvolt az az a benyomásom, hogy az Ádám egy újabb elkényeztetett értelmiségi megmondóember, de aztán láttam, hogy teljesen rendben van, egy korrekt ember.

Ezek a prekoncepciók, amik mindenkiben benne vannak. Most már úgy ítélek meg egy-egy embert és csatornát, hogy nézem legalább egy darabig.

Akikről most alkotok véleményt, és akiről rosszat, azok rászolgáltak.

Van például olyan, nagy népszerűségnek örvendő csapat, egész csatornacsaláddal, akiket először kedveltem, de ma már lenézek és megvetek, nem tartok korrektnek, sőt károsnak ítélek. Annyit tettem, hogy ezeket nem nézem már, még channel blocker pluginnal is tiltom őket, hogy még az ajánlóban se kelljen bámulnom őket.

Javaslom, ha valaki nem tetszik, tedd te is ugyanezt, ne nézd és tiltsd le, és akkor nem fog irritálni.

2022. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki becsicskul egy idő után aki meg nem az lelép. Láthatjuk hogy pl trc-ből is mi lett. Egy lényegében, szinte ugyanolyan mainstream videós lett. Semmitmondó kajavideók, ahol a tartalom az evés. Liveozások ahol semmi értelmes nem történik csak újra meg újra ugyanazok az emberek szapulása mint a csigérék, thevr-ék vagy elek robi és társai. Na meg Henry ugye de utána meg úgy benyalt neki azóta is, hogy rossz hallgatni. Plusz a hőbörgés meg unalmas beszélgetés ahol minden mondat végén muszáj brózni vagy brázni. Bevételszerzés mindenféle formában. Kezd el thevrosodni. Meg ugye partizánkodik Gulyás Mártonnál na vajon miért? Hát nyilván azért így próbálják a fiatalokat megfogni. Ő pedig ehhez asszisztál. Minden ranter amilyen ő is volt előbb utóbb átmegy reakció/commentary videósba amilyenben most van, aztán mivel a youtuberek szapulása egy idő után kezd már kevésnek bizonyulni a megtekintések szemszögéből, így átmennek a politika vagy semmitmondó videók (pl kaja) irányába ami most is történik nála. Érdekes pálya ez a youtube.
2023. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

A kajás videókat én se tudtam elsőre hová tenni. De ha visszanézünk, Bandi csinált már paródiákat korábban és lehet, hogy ezek a videók is paródiák.

Lehet, hogy ezúttal a mindentmegeszek kihívás trendre felülő videósokat parodizálja. A videói azzal végződnek, hogy félig tudja megenni a nagy adagot. Kivéve a legutóbbit, mert a lángost teljesen el tudta fogyasztani, de annyit mindenki meg tud enni.


Több videós most már átment "mindent csinálok amit csak lehet, csak jöjjön a pénz" üzemmódba. Mint a Daewoo company, ami elkezdett mindent is gyártani, a vége felé a partfistól az autóig, hogy ahonnan csak lehet jöjjön a pénz, és a végén összeomlott mert ez a "mindent csinálok" hosszú távon sosem volt jó stratégia.

Mi lesz a következő? Bandiék is csinálnak a rádiós reggeli műsorok mintájára egy minden reggel jelentkező, butaságokat beszélős, semmiről nem szóló egyórás élő talkshowt a donétek és a feliratkozók begyűjtésére és elnevezik mondjuk vidámórának? Vagy a bevételből vesz drága cuccokat, 20+ milliós autókat és felcsap ezekkel buta arckifejezéssel pózoló instasztárnak? Remélem, hogy nem és nem válik ő maga is a saját korábbi kritikáinak tárgyává.


Mindig kell valaki, aki megmondja, mi a gond a világgal és erre felhívja a figyelmet ahol csak lehet (én ezért nem hibáztatom, hogy a Partizánban is megjelennek), de nehogy átessenek a kerítés túloldalára.

2023. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. A kajás videói szerintem nem paródiák. Legalábbis nekem nem tűnik annak. Az irományod többi része pedig korrekt észrevétel, hozzáállás.
2023. aug. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bandi nekem a beszédstílusával lett egyre idegesítőbb. Hebeg habog és egy egyszerű mondatot se tud rendesen megfogalmazni, plusz erre megy még rá a hunglish beszéd stílus meg ez a túltolt ironikus/szarkasztikus hangvétel, illetve a sok káromkodás.
2023. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!