Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van ez az érdekes...

Mitől van ez az érdekes szituáció? Pl.valakire rágondolok, akkor éppen fel jön pl:msn-re vagy valahova máshova, de megjelenik, és ez nem véletlen, nagyon sokszor

Figyelt kérdés
lehethog hülyének fogtok nézni vagy lehet hülyén hangzik ez,de pl: valakire rá gondolok,akkor éppen fel jön pl:msn.re vagy valahova máshova,de megjelenik,és ez nem véletlen,nagyon sokszor és mindig igy van de tényleg.vagy :D ez fura,de beszélgetek a testvéremmel és amilyen szavat mondok azt mondják épp a tv.ben is. van még egy ami igaz,hogy úgy érzem,h. ez már megtörtént velem.tudom az már bizonyitott,h. mitől van,azt érrtem is,na de a többi amit elmondtam? Köszi
2008. nov. 25. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Belelátsz a dolgokba túl sokat. Ráadásul nem szavat, hanem szót.
2008. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Matematikai csapdába estél.
2008. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Ez mind véletlen, ha nem így történnek a dolgok, azokat az eseteket nem jegyzed meg (vagy sokkal kevesebbszer), ennyi az egész.
2008. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Velem is gyakran elfordul, de általában a párommal kapcsolatosan. Rá gondolok és hív. Egy ezzel kapcsolatos műsorban mondták, hogy a családtagokat, illetve a szoros kapcsolatban lévő embereket egy láthatatlan szalag összeköti, amely a szeretetet szimbolizálja. Ha a másikkal bármi van, akkor te azt azonnal megérzed. Nekem nagyon tetszik ez az elmélet.

Petranova

2008. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!