Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetnék hollywoodban színésznő?

Lehetnék hollywoodban színésznő?

Figyelt kérdés

Vannak castingok? Ne jöjjön senki avval hogy ez még egy magyarnak se sikerült De ha pl palvin barbi is így állt volna hozzá....

Ja és ez ugyan olyan mintha egy amerikai menne casting ra es ha neki sikerülhet akkor nekem miert ne csak azert mert amerika? Ugyan olyan mint en csaka z a kulombsrg koztunk higy en nem ott laktam regen dr ennyi.


2020. júl. 11. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetnél.
2020. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát először is tanulj helyesírást és utána színészetet. Azt mehetsz castingolni.
2020. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Felnőttfilmben lehetnél színésznő, ahhoz még Holywoodig se kell elmenned.
2020. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnél.

.

.

.

.

.

De nem leszel.

2020. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a problémátok, normális válszokat vártam, és amúgy meg a helyesírást tegyük már félre mert rohadt gyorsan írtam
2020. júl. 11. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a problémánk, hogy nem árulsz el semmit, ami alapján a kérdésedet meg lehetne válaszolni. Mármint hogy értelmesen meg lehetne válaszolni.


Nem tudjuk, hány éves vagy, milyen végzettségekkel és / vagy képességekkel rendelkezel, milyen előélettel rendelkezel, nem tudjuk, az USÁ-ban élsz-e vagy még a kiutazást is meg kell oldanod, sőt, valójában még azt sem tudjuk, nőnemű vagy-e.


Az általad kiírt kérdés alapján amit bizonyosan meg lehet állapítani, az annyi, hogy matematikailag nincs kizárva.

2020. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól érzem, csak neked tetsző választ akarsz olvasni, azaz hazudjunk neked. Ezzel mindent elmondtam.

Miért írtál gyorsan? Ha valaki tud írni, elütés lehet, de nem durva hiba, és nem ilyen sok.

Palvin Barbi egy színésznő?

2020. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem színésznő
2020. júl. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!