Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttátok már ezt a botrányt...

Láttátok már ezt a botrányt okozó 2012-es videót?

Figyelt kérdés

...Mert ha nem, akkor nézzétek meg okvetlenül és másoknak is, adjátok le a drótot. 2012 december 21.-én eljön a rémálmunk napja és ezt még a híres "Discovery" ismeretterjesztő filmcsatorna is megerősíti. Ám de hogyan, az már megint más kérdés. Ha ezt megnéztétek, keressétek meg az eredeti filmet is mindkét nyelven, és nézzétek meg figyelmesen, ha van rá elég időtök, mert érdemes! Ismét egy hatalmas letromofolás és misztifikáció áldozatává váltunk. Nos erre varjatok gombot. Mit szóltok hozzá, hogy milyen fejetlenség, gondatlanság, nemtörödömség, mellébeszélés és álcázás megy ebben a világban?


[link]


2010. aug. 2. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak n nem tudok erről a "botrányról"? :)
2010. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van mitől félnünk sajnos.
2010. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Engem nem lep meg a dolog, ugyanis a Discovery pont annyira tudományos, mint a fűben megbújó kutyaszar.

Néha elég komolyan felhúznak az ott leadott baromságok.


Azt sem tudják mit beszélnek azon a csatornán, csal tudományoson hangzik. Ezért tartják pl jó bulinak percenként kimondani a technológia szót - úgy, hogy közben azt sem tudják mit is jelent.


Az ott elhangzottak egyszerűen áltudományos marhaság.

2010. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj... persze majd pont napra pontosan tudják... Ezek csak jósolgatások, semmi tudományos alapjuk nincsen. Napkitörések mindig voltak és még eddig egyszer se vágták tönkre a Földet. Azt már könnyebben el tudom képzelni, hogy egy nagyobb napkitörés újra nomáddá teszi az emberiséget pár évre (kommunikáció, energiaszolgáltatás, elektromos gépek tönkremenetele után), de még ez is vitatható. Ha majd valóban jön a baj, akkor kb. 8 perccel előtte fogják megtudni az érintettek és nem évekkel előre jósolva.


Mást nem tudok mondani, hogy én nem hiszek benne...de majd 2012. december 21-én kiderül :)

2010. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
éna borsban olvastam, hogy a jó ember meg maradnak csak a roszak fognak meghalni!valami légáramlat fog végig meni a földön."jó"emberek megélik majd és olyat fognak érezni mint ha újászülettek volna majd mindenki szereti a másikat nincs bennünk semmi negatív erő..
2010. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez mitől botránytokozó?
2010. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

anyám....

na figyu! ha meg kell halni, hát meg kell halni. de én se hiszem, hogy pont akkor fogunk. a discovery is csak azokra a témákra kattan rá, ami éppen divat. aztán felfújja, pánikot kelt, csak azért, hogy jó legyen a nézettség és kész. félelemben akarsz élni 2012-ig? szívj inkább füvet és te is jósolj 30-ra világ végét, aztán kövess el tömeges öngyit a többi fosóssal.

2010. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Ezt pont láttam a tévében.

Nincs benne semmi botrányt okozó.

2010. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem, hogy mi a fene ez a videó, meg a nagy balhé körülötte?
2010. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tényleg jön a világvége, tegnap még 1000 kb/s volt a letöltési sebességem, ma már csak 800 :S
2010. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!