Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes feltölteni képet?

Érdemes feltölteni képet?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni az itteniek véleményét a testemről és az arcomról. Viszont félek, hogyha feltöltöm képfeltöltőre a képeket (arcról, testről) akkor felhasználják rossz célra. Mit gondoltok erről? Mennyi ennek a valószínűsége?

2020. júl. 14. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy felhasználják, de ha ennyire parázol...bár sose lehet tudni. Elenyésző esély van rá szerintem
2020. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt már kérdés, hogy véleményeznénk e az illetőt, küld képet privátba.

Én is kértem tőle, ha elküldi akkor elmondom a véleményemet.

Ez olyan mintha face-re töltenél fel egy képet.

Szóval szerintem se fél. Annak küld el privátba, aki kéri...

Mondjuk velem kezdheted is, ha gondolod.

2020. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Johet nekem is. Nem szoktam ezeket elkuldeni masoknak
2020. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a francért akarsz ide feltölteni képet?

Kezdjük ott, hogy mégis hány éves vagy? Problémáid vannak az önértékeléssel? Nem látod bogaram, hogy akik most képet kértek, azoknak lehet nem egyenes a szándékuk?

Mi a probléma? Csúnyának érzed magad? Mert azon nem fog az segíteni, ha egy idegen 40+ is férfi megdícsérik a külsőd. SŐT a képet bárhogy beállíthatod, szerkesztheted akkor meg mire jó a dícséret, ha nem "te" vagy rajta? (Akkor az csak egy jó kép, ami nem teljes mértékben tükröz vissza téged) Oké, megkapod, hogy "szép vagy" de nem mész vele semmire, ha csak más mondja, és te önmagadnak nem ismered be.

Hidd el, nem itt fogsz pasit találni, mert ha valakinek bejössz, az igenis oda fog lépni hozzád a való életben.

Egyébként is, ha félsz tőle nem gondolod, hogy nem "helyénvaló" ez a dolog?

Nem bántani akarlak, csak segíteni abban, hogy láss tisztán, és ne küldözgess naivan képeket mindenkinek, annak reményében, hogy majd pozitív visszaigazolást kapsz tőlük. Megér neked egy "csinos vagy" annyit, hogy (lehet) visszaélnek a képeddel?

Ha pedig nem találod magad szépnek, akkor tudsz ezen változtatni, akár a plusz kilókon úgy, hogy elmész edzeni, akár úgy, ha tudatosítod magadban, hogy te ilyen vagy és akár mit is próbálj tenni, a legjobb az lesz, ha ilyen maradsz.

Mert egy "csinos vagy" stb. egy idegentől semmit nem ér, amíg magadban nem találod meg a szépséget.

Remélem átgondolod, hogy mit-hova- kinek küldesz, és átértékeled önmagad, amin NEM az fog segíteni, ha valaki megdícsér.

2020. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!