Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van az a "gödröcske"...

Mitől van az a "gödröcske" egyeseknek az arcán beszéd közben, vagy amikor nevetnek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam, hogy genetikai hiba. Úgy mondták, génhiba. Egy tudományos tv-műsorban volt.

De ez nem jelenti azt, hogy akinek van azzal bármi baj lenne. Olyan mint a kék szemszín...


Ez aranyos, hogy az angyalok megfogták az arcodat :)) Egy gyerekkori barátnőmnek is van, és tök ari. Mondjuk rajta sokan nevettek :D

2008. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Jajj, nekem is annyira tetszik! Én is úgy szeretnék... :)

Nem a szájról beszélünk, hanem ami az arcon van. A Tuti Gimiből Sophia Bushnak is ilyen van, olyan jól áll neki:

[link]

2008. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ezen a képen tök csúnya az a nő (nem ismerem amúgy) :DDD ne hari :)
2008. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fú... jobban én se tudom elmondani, mint az előttem szólók, csak egy plusz információval toldanám meg, amit még egyikben sem láttam: gribedlinek hívják. :)
2008. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Egy csomó híres embernek is van:

pl: Cheryl Cole-nak


[link]


vagy Rachel McAdamsnek (aki a kedvenc színésznőm).


[link]


Nekem személy szerint nagyon tetszik, én is szeretnék :)

2011. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 6, tényleg genetikai "hiba". Az izmok máshogy nőttek, ezért hiány van közöttük.

De szerintem is aranyos, bár nekem is lenne :D

2015. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!