Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BTI Budapesti Temetkezési...

BTI Budapesti Temetkezési Intézet munka?

Figyelt kérdés

Ne haragudjon senki a kérdésem miatt de nagyon érdekel és nagyon kíváncsi vagyok!


Budapesti Temetkezési Intézet halottas szállítás Budapesten.


Ez milyen munkakör?

Mennyit keresnek?

És mik az alkalmassági feltételek ?


Tényleg ennyire csókos munka és tele titokzatoságokkal?


Igaz hogy tartok tőle mert félsz van bennem, de nagyon kíváncsi vagyok az Ő életükre!


Milyen egy napjuk, mit csinálnak és hogyan történik az Ő munkájuk életük... esetlegesen hogyan dolgozzák fel a látványt, és hasonló!


Kérem az is írjon aki ott dolgozik vagy dolgozott!


Nagyon nagyon kiváncsi vagyok köszönöm szépen !


Annyit tudok hogy régen ISUZU fekér Toyotával jártak oldalán fekete láng !


Utána a 2000 res évekbe volt nekik szürke fiát kék lánggal, most meg sötétkék színű autóval járnak fehér lánggal ha jól tudom .


Bocsánat a kérdésem miatt, de nagyon kíváncsi vagyok, és minden elismerésem amugy az ővüké! :)


2020. júl. 15. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, jobban teszed, ha kerülöd ezt a céget. Nyíltan felvállalják, hogy "az ügyfél csak fizessen", - a valós kegyelet legkisebb szikrája nincs meg bennük. -Meg sem próbálják redukálni az ügyfeleik temetési költségeit, - inkább fordítva. A párom dolgozott náluk és azért rúgták ki, mert kellett a hely egy magas pozíciójú ember barátnőjének. Dobálták ideig-óráig egyik helyről a másikra - képmutató módon, mivel olyan helyeket "ajánlottak" neki cégen belül, amiről mindenki tudta, hogy csökkent munkaképességűként nem fog tudni ellátni, - aztán elégedett mosollyal megváltak tőle. -Lehet, hogy az volt a problémájuk, hogy sokuknál klasszisokkal képzettebb volt, - de ezzel nem kérkedett soha. Az ott dolgozók túlnyomó hányada képmutató, intrikus, alattomos törtető. Az üzletpolitikájuk alapján pedig "azért is pénzt szednek", hogy valamelyik alkalmazottjuk szemébe nézhess. Korrupciószagú az egész. Semmi garancia nincs arra, hogy reggel bemész és a munkaidődet letöltve másnap ismét mehetsz dolgozni. Pszichés zsákbamacska!
2020. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ azta mindenit ezt nem gondoltam volna! :(
2020. júl. 15. 13:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!