Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy orr?Valami smink /kontúro...

Nagy orr?Valami smink /kontúrozási praktika?

Figyelt kérdés
Szóval én alapból szemüveges vagyok,viszont ha leveszem azt,akkor ugye van azt orrcsontom,és hát nagyon nagy://Nem azért mert nem szoktam meg magam szemúvegnélkül,csak nagy.Tudtok valami smink praktikát?
2020. júl. 15. 01:39
 1/3 A kérdező kommentje:
(Előlről az orrom)
2020. júl. 15. 01:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orrhátadat (orrtőtől az orrgyökig) végig világosítani kell, az eredeti bőrszínednél világosabb kőpúderrel. DE egyébként vannak erre tippek a YouTube-on is. Számtalanszor látszik az előtte-utána smink videókon, hogy sokat tud számítani a jól elkészített smink.
2020. júl. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Youtub nekem hosszu orrom van, gondolom neked is, korrektoral huzol egy csikot elöl, majd matt barna kontur szinel vekonyabbra huzod es eldolgozod puderel fixald hogy ne legyen tul eszre vehető és árnyéknak tűnjon optikai csalodas, sok lany konturozza az orrát még azok is akik megműtötték az orrukat, én nem, de majd kirobalom tök érdekes meg tetszik amikor a nozit így korbe konturozzak én is youtub vidibol neztem sok gyakorlas nekem se megy meg jol de bele lehet jönni, ha van penzed es nagyon zavar csinaltasd meg.

A kontur lehet szemhejpuder is csak matt legyen és kb 1-2-3 arnyalatal max legyen sotétebb az eredeti bőrszinednél, fixaló por puder sem árt, borodel meg egyezo kőpuder, kis highliterel is csalhatsz hogy meg emelő hatást erjen el var az inkabb megnagyobittja az orrot hiszen kiemelő.

2020. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!