Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés berugni?

Milyen érzés berugni?

Figyelt kérdés
Még nem voltam, de kipróbálnám nos?
2008. nov. 25. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Én egyszer voltam, de soha többet.

Akkor nagyon jól éreztem magam. Kicsit szédültem, de felszabadult voltam, mindenkivel jól el tudtam beszélgetni és egész este csak vigyorogtam. Aztán másnap egész nap rosszul voltam és hánytam. Ezt nem akarom többet és igy inkább nem iszom.

2008. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem nagyon éri meg, max. nagyon ritkán. Pár óráig jól érzed magad aztán más nap meg, mint a mosott szar. Persze van aki jobban bírja és más nap nem érzi magát olyan rosszul. Olyan is van aki hiába iszik, csak beálmosodik. Ha istenesen be rúgsz, mint az albán szamár az meg pláne nem éri meg, mert 1 óráig vagy pár percig rohadt jól érzed magad, tied a világ, de másnap estig tart míg helyre jössz, fejfájás, kiszáradás, hányás esetleg aki érzékeny rá, szal nem éri meg 1 napot elkúrni pár óráért vagy percért, arról nem is beszélve, hogy gusztustalan. Na meg nem is egészséges, főleg, ha fejlődő szervezetről van szó. Egyszóval, inni lehet, de csak mértékkel, ha berúgsz, hogy egyszer kipróbáld az még elmegy, mindenkivel előfordul, de ne legyen belőle rendszer.
2008. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem jól magam. Az alkohol mindig rombol - csak egyeseknél először a gátlásokat rombolja, és ezt szeretik.
2008. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
jó érzés. csak nem mattra kel inni magad
2008. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer rugtam be igazan,vannak dolgok amikre nem emlekszem aznap este..es ez nagyooon zavaro,de masreszt nagyon jol ereztem magam,erdekes este volt,es nem zavart semmi es senki...Masnap nem voltam rosszul egyaltalan,meg a fejem sem fajt..pedig ritkan fogyasztok alkoholt..es mikor azt teszem csak a hangulat kedveert egy keveset.

Sztem ha lany vagy ne rugj be,mert nem all jol..max ahogy a tobbiek irtak,h kiprobald...majd egyszer alkalom adtan.

2008. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy mindenkinek le kell egyszer innia magát hullarészegre ahhoz, hogy aztán ne legyen benne a kíváncsiság. Az első részegségem egy életre mély nyomot hagyott bennem, azóta is azt mondom, soha többet ilyesmit... Szóval szerintem válassz ki egy alkalmas időpontot, csapj bulit, lehetőleg otthon, (hogy ne másnak kelljen hazacipelnie), aztán éhgyomorra mehet a pálesz/vodka/jéger, vagy bármi ízlés szerint. Arra azért figyelj, hogy legyen melletted valaki, ha netán rosszul sülne el a dolog, aki mentőt tud hívni. :P
2008. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

hát berúgni pl. egy ajtót nagyon jó érzés csak ne csőrrel próbálkozz xD


de gondolom nem erre gondoltál, én elég rendesen leittam magam egyik bulin ott helyben rohadt jó volt amikor hazamentem az út közben olyan szomjas voltam mint az állat közben hát az egyenesen menés sem ment túl jól amúgy hazaértem elaludtam másnap felkeltem és csak annyit éreztem az előző estéből hogy fáj a lábam meg a vesém és egyéb belső szervem persze ez nem a piától volt hanem pogoztunk de ha discoba mész akkor ez elhárítható szoval szerintem abszolút ember válogatja kinek milyen az érzés:D

jah és berúgni csak haverokkal jó tudod csak az ökör iszik magában és megakadályozhatnak néhány hülyeségben ha olyan típus vagy amit még nem tudsz hisz nem voltál berúgva

2008. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem otthon semmikép se rendez ilyen bulit kinek kell hogy össze hányják a szobád falát:D

inkább menjetek el valahova bulizni vagy egy kocsma se rossz persze csak ha van zenegép is:D

2008. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én előre amikor be voltam rúgva nekem jó volt :) nem voltam orsszul másnap,viszont aznap egész nap kint a aludtam egy haverral :D éppen falunap volt.viszont másodszorra fuh nem valami jó.nagyon rossz volt.egész hajnalig nem józanodtam ki,de vigyáztak rám,egész nap hánytam,és borzasztóan rossz volt.azóta sem iszom
2008. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen valtozo, hogy milyen berugni, nekem volt, hogy vigyorogtam, poenkodtam, imadtam az eletet azon az esten, aztan volt, hogy majdnem leragadtak a szemeim, alig vartam hogy haza bocorogjek (mert az az volt), es volt olyan is hogy hanytam. Hat ebbe az utobbiba semmi jo nincs, ez nagyon-nagyon rossz.

Masnap fejfajas, es egy kicsit lelkiismeretfurdalas.

2008. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!