Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt az egyéni...

Miért csinálják ezt az egyéni hírességek/énekesek?

Figyelt kérdés

A minap láttam a közösségi oldalakon, mennyire kivannak az egyéni énekesek a korlátozások miatt. Hogy állítólag augusztus 15. után sem lehet 500 embernél több egy rendezvényen, vagyis ilyesmit olvastam.

Nem értem. Jó, ez a megélhetésük, ebben jók, ezt kell csinálják. De könyörgöm. Mit kell sajnáltatniuk magukat? Az átlagember sem sajnáltatja magát ezen a szinten, ahogy az az 5-6 ember ,akit láttam "sírni", hogy nem lesz munkája. El kell menni felszolgálni, vagy ha már éneklés, akkor mondjuk egy kisebb helyre pár százezerért. Az átlagember megoldja, akinek félretett pénze sincs, de szerintetek ezeknek nincs félretett pénzük? Bezzeg szaunázást és bazidrága dolgokat megengedhetnek maguknak (most 2 konkrét emberre gondoltam). Aki pedig nem érzi ezt, az miért sír ezen? Nem vagyok egy tapasztalt, csupán ez a véleményem, és nagyon felháborít. (18/L)



2020. júl. 15. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Vâlaszolni nem tudok kérdésedre (sajnálom), de véleményeddel teljesen egyetértek. Nagyon idegesítőek.
2020. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert sirnak mert igazsagtalan h focimeccsre meg bemehet tobb ezer ember...
2020. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat, rosszul tettem fel a kérdést. Úgy akartam, hogy ki ért-e még egyet ezzel kapcsolatban? Örülök, hogy te egyetértessz.
2020. júl. 15. 18:17
 4/4 A kérdező kommentje:
2.-ik, ki tudja, még az is lehet
2020. júl. 15. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!