Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólnának az emberek egy...

Mit szólnának az emberek egy ilyen kinézetre?

Figyelt kérdés
A hajam most majdnem hátközépig ér, fufrum van, és szőkésbarna színű. Szeretném megnöveszteni legalább addig, hogy a fenekemig érjem, és arra gondoltam, hogy akkor befestetem az egészet valami feketés-lilás színűre. Nagyon csúnya vagy szokatlan lenne egy picit lilás hajszín? Egyébként szemüvegem is van állandó viseletre, ha ez számít... ki mit szólna egy ilyen kinézetű lányra, ha meglátná az utcán?
2010. aug. 2. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Le se sz*rnam. Vannak nagyobb gondjaim is, mint a te hajszined.
2010. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értékelem a véleményed :)
2010. aug. 2. 22:41
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
a kicsit extrémebb szin inkább a fokozatos hajon néz ki jól :) tehát lehet nyugodtan olyan hosszú hajad, csak inkább vágass bele tépett fazont :) sokkal jobb lesz, hidd el
2010. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
ne legyél már ilyen bunkó
2010. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon meglepődnék, és azt gondolnám magamba, hogy atyááámezacsaj :D
2010. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 haggyámán ***** válasza:
100%
Igazat adok, tépetten jobban állna az extrém hajszín. :)
2010. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
az előző vok az első volt a bunkó
2010. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban nem szokatlan a lilás hajszín. Lehet, hogy jól állna. Azért jól gondold meg, mert ha egyszer befested feketére a fenékig érő hajadat és később megunod, azt nem lehet visszacsinálni. Feketéből nehéz világosat csinálni. Először csak hajszinezőt használj próbának.
2010. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ugyan, nem veszem fel az ilyen megjegyzéseket, hiszen neki (meg még sok másnak) biztos nagyobb problémái vannak *mosolyog* És én is úgy gondoltam, hogy megtépetem, de egyenlőre még marad, ahogy van. Köszönöm a válaszaitokat, és várom a további véleményeket is :)
2010. aug. 2. 22:54
 10/16 A kérdező kommentje:
Rendben van, megfontolom úgy is :3
2010. aug. 2. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!