Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon cink? És szerintetek...

Nagyon cink? És szerintetek szakitani fog velem ez végett?

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy egy lányal megismerkedtem távkapcsba, és nem volt időnk még hivásozni, és én az r-betűt elhadarom(vagy hogy mondják)és erről a lány nemtudom sajnos...és most nagyon cink vagyok?es majd viszem mindenfele, és tuti megfogja hallani..ja meg az, hogy van meg 5 nap a tali idejéig és addig tudom valahogy azt az r- hangot gyakorolni hogy legalább azon a napon kimondjam?



És kérlek normálisat irjatok, köszi:)


2020. júl. 17. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezért nem szakít. Ha igen akkor meg eleve nem szeretett.

Az én párom az r-t úgy pörgeti, mintha az élete múlna rajta, de nem nagyon szokott zavarni. Őt szeretem, nem a beszédét 😄

Gyakorolni... Hát talán... Nezen utána tudsz nézni esetleg ilyen logopédiai feladatoknak

2020. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt akarom gyakorolgatni


filename=457623bafbf000c6ec3ea58ea.png


Remélem ha egy hétig gyakorolgatom jobb lesz:/

2020. júl. 17. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ne feszülj már ilyen hülyeségeken :D Ha normális a lány, akkor biztos nem szakít emiatt. Feltételezem, hogy ő sem tökéletes :)
2020. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha normális akkor nem, vagy ha ennyire zavar akkor inkább mondd el neki előtte és személyesen már nem lesz olyan gáz plusz így látod a reakcióját
2020. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lány helyében én max azért szakítanék veled, amiért a "cink" szót használod. Nem is értem, mire használod, mivel az egy elem.
2020. aug. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!