Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legelső kérdés itt...

Mi volt a legelső kérdés itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
Nem a TI első kérdésetekre gondolok, hanem arra a legelsőre amit kiírtak ide. Akárhogy keresem nem találom. Mindig csak olyan jön ki, hogy mi volt az első kérdésetek...
2020. júl. 17. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A régi módszerek már nem működnek (átírod a linkben a sorszámot), ezért csak a konkrét link birtokában fogod megtalálni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Mielőtt nagyon megörülsz és kommentelési késztetésed lesz: az első sorszámú kérdés egy tesztkérdés amit az üzemeltetők írtak ki, tehát nincs értelme válaszolni rá. Az offolást pedig kegyetlenül lepontozzák mostanában, és jellemzően törlik is a modok.

2020. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

┌─ „A régi módszerek már nem működnek (átírod a linkben a sorszámot), ezért csak a konkrét link birtokában fogod megtalálni” ← 2-es válasz, 2020. júl. 17. 17:42

Dehogynem működik: [link] ─┘


Bármelyik megnyitott kérdés linkbeli számát átírva, megtudhattad volna az első kérdést, de megtudhatod az egymilliomodikat, a tízmillomodikat; akárhanyadikat.

De, például, hiába akarod megnézni a 8123546. kérdést, nem nyílik meg; nyilván törölték.

2020. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: kipróbáltam, és nem működött. Most ismét kipróbáltam a válaszod után, és ismét a főoldalt hozza be az 1-es számra (Firefox).
2020. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt, 4-es válasz írója! (2020. júl. 19. 10:49)


A 3-as válaszban (2020. júl. 18. 21:03) a próbát Opera böngészővel végeztem, arról készültek a képek is.

De, Mozilla Firefox böngészővel is működik (a fejlécéből nyilván ráismersz a böngészőre): [link]

Asztali számítógépet használok. A Mozilla Firefox nálam teljesen alapállapotú; ahogy sok évvel ezelőtt automatikusan telepítődött, és ahogy azóta automatikusan frissül.


Egyébként, a fenti két böngészőn kívül Microsoft Edge és Google Chrome böngészőket is használok, azokkal is ugyanígy működik a kérdésszám átírási és megjelenítési lehetőség.

Minden böngésző olyan állapotban van, ahogy telepítődött, és ahogy azóta automatikusan frissült. Addig működnek, mert amennyit értek hozzá, ha hozzájuk nyúlnék, biztosan bekrepálnának. Mindig átugrom azokat, az általában frissítés utáni ajánlatokat, hogy szabjam egyéni formára, alakítsam kedvem szerint. Fogalmuk sincs, hogy kinek mernek ilyet ajánlani.

2020. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, megtaláltam mi a hiba. Én a számot adtam meg utolsó karakterként, azaz kitöröltem a mögötte lévő szöveget. Ekkor dob vissza a főoldalra. Érdekes, hogy az ID mögött minden egyes karaktert ki lehet törölni, kivéve a közvetlenül utánalévő kötőjelet - ha ez hiányzik, akkor nem tudja betölteni a másik kérdést.
2020. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!