Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Temetőbe milyen örökzöld nem...

Temetőbe milyen örökzöld nem magasra növő kúszónövényt tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
17 évvel ezelőtt a szüleim sírjára kúszó junépérust telepítettem (legalábbis az eladó szerint ez oda megfelelő növény). Ez valóban szépen beborította a beborította a sírt, de kb. a 3. évtől erőteljesen felfelé is elkezdett növekedni, úgy, hogy minden évben erőteljesen metszeni kell. Vajon van-e olyan gyenge növekedésű örökzöld, melyet nem, illetve alig kell metszeni?

#kúszónövény #parképítés #örökzöld növény
2020. júl. 18. 09:02
 1/1 anonim válasza:
Én a kőrózsát javasolom, szerintem nagyon jól néznek ki, igaz, nagyon alacsonyak. Nálunk a síron(igaz, nem az egész síron, csak egy-egy kis részen) már évek óta megvan, több színben is lehet kapni. Igénytelen növény, szinte soha nem kér vizet, elvan az esővel. Nem nő annyira, hogy metszeni kelljen, szó szerint semmi gondunk nincs vele.
2020. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!