Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most leszek 8. - os imádok...

Most leszek 8. - os imádok táncolni rajzolni is tudok az állatokat is szeretem de sajnos nem tudom milyen szakmát válasszak kétségbe vagyok esve tudnátok nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

csináld azt amit én: menj gimibe, van plusz négy ebéd eldönteni mit szeretnél

vagy esetleg nyek, akkor öt év, plusz ha szorgalmas ügyes stb vagy akkor 0. végére van egy nyelvvizsgád

2020. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most ballagatam 8-ból, én sem tudam dönteni, sokan mondják érett és néha tul gyerekes is vagyok. De igazából egy 14 éves fejjel nem lehet eldönteni hogy mit fogsz csinálni a jövõben. Ehhez éretteb gindolkozás kell. Szóval én emeltszintű angolos gimis szakra mentem, aztán majd 18 éves koromra már a gondolkozásom is sokal jobb lesz a jövõre nézve.
2020. júl. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi angol a skybordom és gyorsan is irtam szoval ne tamadjatok a helyesirás miatt.


Elõzõ voltam

2020. júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én 8.ban a hobbimat választottam. 12 éve néptáncoltam akkor, és elég jól ment, szóval úgy gondoltam, hogy egyszer élünk. És bevált. Most 18 évesen táncot tanítok, külföldre hívnak táncolni, és mellette folytatom a tanulmányaimat ugyanebben az irányban.

Úgy vágtam bele az egészbe, hogy lesz, ami lesz. A 4. év végén megkapom az érettségit, aztán el tudom dönteni, hogy maradok még egy évre és két szakmát megszerzek (táncművész és rendezvényszervezés) vagy elindulok egy új irányba.

2020. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!