Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm állítja,hogy...

Egy ismerősöm állítja,hogy léteik a tökéletes élet,vélemények?

Figyelt kérdés
Ilyen ezos meg mittom én még minek hívják a csaj aztán mindig jön a felsőbb tudat ő is volt lent és már fent van fejlődik én meg még lent vagyok fejlődnöm kell ő csak segíteni akar,de közben az agyamra megy de én vagyok a hülye,hogy vitázok.Minek nézek filmeket mert manipulál,meditáljak,meg ilyesmi mert csak önismerettel kerülhetek felsőbb tudatra ő már sokat változott oké az önismeret oké de úgy csinálja mintha ő olyan tökéletes lenne.Mondjuk sokat nem tudok róla mert online ismerős és mindenki azt mond amit akar viselkedését meg nem látom innen.Én értem,hogy változnom kell de miért kéne mindenkinek olyannak lenni mint ő?Mert ha te valamit másként gondolsz már jó az így nem jó csak úgy jó ahogy ő jött fel felsőbb szintre.Kezdem sokszor szar embernek érezni magam mert ő milyen bölcs és tudja bla bla bla.Meg miért mindenkinek pont úgy kéne csinálnia mint neki.

2020. júl. 23. 21:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg ne csináljak ezt meg ne szexeljek míg lelkileg nem teszem magam rendbe meg ilyenek.
2020. júl. 23. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg megmondó ember létezik - itt a GyK-n se kevés-, de az ilyen szintű, mint a "barátnőd", az már beteg. Ne foglalkozz vele, ő már túl magas szintre ért, te már csak csodálhatod, ha akarod!
2020. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tökéletes eleve egy relatív fogalom. Mi, kinek és milyen szempontból tökéletes?

Szimpla példa, ha én ki akarom támasztani az ajtót, akkor tökéletes egy faék. Ha pörköltet főznék, ahhoz már ugyanaz a faék elég haszontalan.

2020. júl. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan emberek vallják ezt, akiknek valamilyen pozitív életszemléletű kattanásuk van. Kb., mint így:

https://www.youtube.com/watch?v=XZqBy2wHqgg

2020. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4/


Próbálkozik

2020. júl. 25. 00:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes változat.
2020. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6/


Tudom,csak ismerősöm nem akarja ezt elfogadni.

2020. júl. 25. 18:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!