Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc fiú / lány...

Mi a kedvenc fiú / lány neveitek???

Figyelt kérdés

Az unokatesómék babát várnak de elképzelésük sincs hogy mi legyen a neve, nagyon ragaszkodnak az arab nevekhez.

Szerintetek?


2020. júl. 24. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Ha az unokatesódék arab nevekhez ragaszkodnak, akkor tök mindegy, hogy mi - netán te - mit javasolunk, mert az ő gyerekük lesz, és ők adják neki a nevét.

Egyébként elég sokféle van, csak az MTA által elfogadott neveket lehet anyakönyveztetni.

Női:

[link]

Férfi:

[link]


De, hogy különlegességet is mondjak, évekkel ezelőtt, még az egyik Star Wars rajongó ismerősöm kijárta, az Anakin (fiú), ás Amidala (lány) nevet, mivel ők sem tudták, fiúk, vagy lányuk lesz, de ebből a fandomból akartak nevet. Fiú lett a gyerkőc, szóval Anakin, de nem hinném, hogy túl sokan kapják ezt a nevet. Szerintem ritkának számít.


Biztos ezek között találnak valami egzotikusat, amivel elégedettek lennénnek.

2020. júl. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Fiú:Marci

Lány:ömmm nehéz kérdés...túl sok van :D

2020. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az unoatesómék kérdeztek meg hogy szerintem milyen nevet adjanak a kicsinek, mondtam nekik párat pl Matteo, Amira, Az Amira az megragadt rajtuk de fiu névrõl elképzelésük sincs.

Köszi a vàlaszod 🙏

2020. júl. 24. 13:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mind2-nek
2020. júl. 24. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!