Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki találta ki azt a hülyeséget...

Ki találta ki azt a hülyeséget ha van az emberen szőr az igénytelen?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 11:08
 1/7 anonim válasza:
92%

Férfin szerintem alap, hogy van szőr, minimum a kezén-lábán.

Nőknek a divat, az internet, hogy nekik tetőtől talpig szőrtelennek kell lenni.

Szerintem ez hülyeség.

A férfi és nő közt semmi külömbség nincs az életadta tulajdonságukon kívűl.

Teljesen elfogadhatónak kellene lennie ha egy nő nem szőrtelenít.

Én támogatom azokat a nőket akiket nem érdekel más véleménye és felhagytak a szőrtelenítéssel.

Amit a férfiaknak lehet a nőknek.

Mindenki úgy szőrtelenítsen ahogyan szeretne, ahogy ő jól érzi magát akár nő akár férfi.

Saját akarat eldönteni, hogy ő hogyan érzi jól magát.

2020. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

A divat-majmok meg a szőrtelenítő termékek gyártói.

Teljesen egyetértek az első válaszolóval.

2020. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Őszintén bevallom volt egy olyan időszakom mikor egy párral beszélgettem neten akik harmadik felet kerestek beszállónak na most nem ez a lényeg de a végén a vita meg a kapcsolat megszakítás azért lett mert én nem voltam hajlandó magamat mindenhol csupaszra borotválni,és ezek nevezik magukat felnőtt embereknek.
2020. júl. 25. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

2-es vagyok.

Én már játszottam egy párral hármasban, se én, se a pár nőtagja nem voltunk tökéletesen szőrtelenek. Tél volt, úgyhogy nem volt frissen szőrtelenítve sem a lábunk, sem a hónaljunk, az intim szőrünket alapból nem szoktuk leszedni, csak fazonra, rövidebbre vágni.

Szal ne add fel, találhatsz te is olyan párt, akiket ez nem zavar. Akiknél kizáró ok egy kis szőr, azokkal jobb, ha nem kezdesz.

2020. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4/


Hát fura is volt ez a szőrtelenség mánia náluk.

2020. júl. 27. 00:00
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Nem kellett kitalálni senkinek se. Magamon is zavar, igénytelenül érzem magam. Megítélés kérdése, ahogyan az is, hogy valaki pl kutyát/macskát tart a házban. Van akinél elfogadott, van akinél igénytelenség. De számos más területről lehetne példát hozni. Ez annyiből más, hogy természetes, alapból van az emberen, viszont ez nem elegendő indok. Fülszőr, orrször is ugyan úgy igénytelenségnek számít, nem hiszem, hogy sok ember számára vonzó lenne, vagy az össze- érő, -növő szemöldök sem épp esztétikus nemtől függetlenül. A szépségideálnak nem feltéten van köze a természetességhez. Média vagy sem: régen, akár ókorban is megvoltak az adott kor szépségideálja. Lokális szintes is. Egyes feljegyzések szerint már akkoriban is szőrtelenítettek, vagy voltak kopaszok, szemöldöküket leszedték (homlok nagyságát ezzel optikailag növelve).

Én nem tartom a szőrt szépnek. Valamennyi belefér, de kiábrándító tud lenni. Ezt (hetero)fiúként írom, szoktam én is. Tudom macerás, de sajnos ez van... Most mennyire jogos emiatt elítélni valakit az más kérdés, de nem erőltetheted a saját eszményképed, megítélésed a másikra. Hiába mondod a másiknak, hogy szerinted nem az, meg hogy mi a szép, előre a témában úgy sem juttok, felesleges ezen rágódni. De egyébként van akinek kimondottan tetszik, mondhatni fétise. Tökéletesség nem nagyon létezik, alak terén is. Nekem a vékony tetszik, de sokan nem értenek ezzel sem egyet. Másik oldalról is lehet ugyan úgy érvelgetni, hogy mi miért jobb, mint a másik, de másik fél számára szintúgy érthetetlen (egyes dolgokat lehet undorítónak is talál).

2020. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6/


:D Nekem össze ér a szemöldököm de még senki sem panaszkodott meg jól is áll

vagyis az ókorban is meg volt már a befolyásolás.Szerintem meg gáz ha egy férfi szőrteleníti magát,rajtam annyi van amennyi kell se több se kevesebb.De tőlem úgy borotválják magukat a férfiak is ahogy akarják.

2020. júl. 27. 12:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!