Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ilyenkor?

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tudok valamit tenni ha a kiválasztott sulim messze van,és nem tudok napi 4 órát utazni oda vissza . De sajna kollégiuma sincsen? Egyébként Budapesten van. Ha valamit számít a Nemes-Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnáziumról van szó.

#tanulás #Budapest #művészet #kollégium #Nemes-Nagy Ágnes szakgimnázium
2020. júl. 25. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Hát, gondolom keresel egyet közelebb, ha rokonok se laknak arra, akikhez nem éreznéd bepofátlankodásnak beköltözni 4 évre is. :)

Szóval keress egyet, ami közelebb van; vagy olyat, aminek van kollégiuma. :)

Melyik városban laksz, ha az tudható? Mert az sem mindegy, hogy melyik irányba négy óra; hátha van közelebbis hasonlóan jó művészetis iskola:)

2020. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet?
2020. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát, gondolom keresel egyet közelebb, ha rokonok se laknak arra, akikhez nem éreznéd bepofátlankodásnak beköltözni 4 évre is. :)


Szóval keress egyet, ami közelebb van; vagy olyat, aminek van kollégiuma. :)


Melyik városban laksz, ha az tudható? Mert az sem mindegy, hogy melyik irányba négy óra; hátha van közelebbis hasonlóan jó művészetis iskola:)


Szombathelyen lakok:)

2020. júl. 25. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:

#1.vagyok

Hát, azt nem tudom, hogy másik iskola kollégiumában esetleg fogadnának -e; és hogy pont lesz-e akkor hely, amikor arra mennél

A másik dolog:

[link]


Van Szombathelyen is egy művészeti szakgimnázium, meg még kicsit odébb van a III. Béla Gimnázium és művészeti stb... De már asszem, neked a 3. Bélás is messzebb lenne, mint kéne, szóval szerintem biztos jó az a szombathelyi is. :) Tehát, ha nem tudsz mást, akkor menj oda; meg szóval én nem ismerem azt a szombathelyi iskolát,hogy mennyire jók benne a tanárok, meg mennyire jó oda járni, meg mennyire nehéz oda bekerülni; de szerintem bejelölhetnéd azt. Mert szóval, ha reménytelen, h a Bp-i suliba járj, akkor valszeg nem arra van a sorsod, sorsutad , dolgod, hogy arrafelé menj; tehát praktikus valami egy órán belül megközelíthető iskolába járnod; mert iszonyú nagy szívás még szerintem a másfél óra is rossz. Tehát hogy egy órán belül elérhető legyen; tudom, ezért vetődött fel a kollégium, de na, szerintem akkoris jobb, ha közelebb van, kivéve, ha rossz a kapcsolatod a szüleiddel; de mondjuk akkoris otthon laksz, tehát velük; mondjuk nyáron, és pl ha szünetben haza akarsz menni, akkor mondjuk egy négyórás utazás is lehet fárasztó; tehát minek. :):)

2020. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!