Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a rohadtbüdös szag a...

Mi ez a rohadtbüdös szag a szobámban?

Figyelt kérdés

Undorító szag... Nem is tudom hogy nevezzem meg. Lábszaghoz hasonló, nagyon orrfacsaró, ez a lényeg.

Nemrég, kb 2 hónapja van elkészítve a szobám. Lambéria borítja a falak 40%-át, minden új, az ágy, a padló, minden egyes bútor.

Első hetekben nagyon-nagyon finom fenyő/friss fa illat volt a szobában... mára pedig egy vendéget szégyellné fölhozni.

Ketten lakunk pár hete most az öcsémmel itt egyébként amíg az övében is befejeződik a felújítás.

Rohadt budos valami. Óriási takarításokat végeztem, a szoba minden egyes porcikáját, sarkát kipucoltam, illatosítottam. Peldaul tegnap is takarítottam egy nagyot, most a szag ismét itt....

lényeg hogy nonstop büdös valami, nappal viszont reggel 9 órától este 7-8-ig tárva nyitva az ablak, tehát akkor elviselhető.

Este viszont mikor becsukjuk és eltelik 1-2 óra, borzalmas..

A ruháink tiszták, fürdünk rendesen....

mégis mitől lehet ez?!



2020. júl. 27. 22:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja azt nem említettem. Használtam már szobaillatosítot... de csak elnyomta a szagot, rosszabb lett.
2020. júl. 27. 22:31
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja, penész nincs sehol. Az emeleten van a szobám, mindig száraz a levegő nagyo, meleg is van, nem nyirkos abszolut.
2020. júl. 27. 22:33
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudod lokalizálni a forrását? Hol érezhető erősebben, hol kevésbé? Nem mindig könnyű, de tennék egy próbát akkor, amikor éppen becsuktad az ablakot, és még nem borít el mindent a szag.
2020. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Mivel öcséddel laksz együtt ráverte valamire amire nem kéne és az rohadt meg, ilyesmi, és van olyan ruhája vagy rejtekhely ahova nem nyúltál be és ott van a rongy amit használ.

Vagy a szőnyegre veri és az esetleg, nemtudom.

2020. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Holnap megpróbálok rájönni merre érezhető. De egyébként hogyha belépsz, akkor kb mindenhol

Olyan mint mikor belépsz egy 30 gyerekes osztályba vagy a tornatermbe. Az a tipikus állott/piszkos/verejtékesszag... ami durva mert ahogy mondtam, minden ruhám patyolat, mosakszunk rendesen, ez nem kérdés.

2020. júl. 27. 22:43
 6/19 A kérdező kommentje:
Második:))) ez mennyire komoly?
2020. júl. 27. 22:44
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan gondolom, legalábbis részben,. Volt pár unokaöcsém, azok csináltak jó pár baromiundorító dolgot, jobb ha nem írom le.

Meg neten is olvasni ezt-azt.

Én azért rákérddeznék hogyha van valami használt dolga azt tegye el. Hány éves?

2020. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

16 éves egyébként. Én 20

De úgy jon le nekem hogy mióta itt van, azóta erősödött a szag.. lehet több az elhasznált levegő, több a cucc.. nem tudom

2020. júl. 27. 22:48
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A padlót mi borítja? Nekem előző lakásba nagyanyám berakott ilyen műanyag "járólapot" és mindig le lettem tolva hogy megint büdös van nálam ,mikor nem én tehettem róla hiába a takarításnak.


Vagyis ilyen műanyagból készült hajlékony linóleum vagy mi azt hiszem.

És a helyedben a szakembert felhívnám aki csinálta hogy valami nem stimmel.

2020. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#4-re ne hallgass, az annyira azért nem büdös. Tinédzser koromban én is odavertem mindenhova (ágynemű, póló, függöny stb.), nagyon nem büdösödött be. Beizzadt zokni sokkal jobban bebüdösödik, vagy egy edzés ruha egy torna zsákban. Lehet szimplán az öcséd büdös? Vagy a meló sok a lambéria alatt hagytak valami kedves ajándékot( hús, sajt, fekália). Olyan tippem viszont nincs, amire azt mondanám, hogy ez így valószínű.
2020. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!