Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van fültágítója (12es),...

Ha van fültágítója (12es), piercing a szája szélén, és egy szelíd tetoválása a bokáján (fekete fehér hulló csillag. Mit gondoltok ilyen divat csaj? Vagy mit gondolnál egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 18:02
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
jó akkor a savazás helyett szeretném,ha valaki leírná MIÉRT GYEREKES a piercing? :) pl a tetkós szalonokba kb mindig van mindenkinek.. akkor a piercingesnél.. nem amiatt gyerekes valaki.. :) magyarázzátok meg
2010. aug. 3. 18:57
 22/29 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk egy komoly céghez menjen be, az a fültágítós, piercinges, egy állásinterjúra...
2010. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
49%

Azért gyerekes mert ez a mostani fiatalságnak az "őrülete", és a sok divatmajom gyerek követi is rendre.


Undorító mert egy idegen "tárgy" beleékelve a bőrödbe, egyszerűen nem oda való. A fültágító még el is deformálja a fület, ezért ez még undorítóbb.


A tetoválásról annyit ha mondjuk egy lánynak van 1 pici szív pl a derekán, az még elmegy, de akinek a teste tele van firkálva minden szarral, az nagyon elrontja a szépségét a testének. Természetellenes... egyszerűen undorító.


De hiába is magyarázom neked, úgysem fogod megérteni miért. Ez kb olyan hogy a spenótot miért szereti valaki, a másiknak meg miért undorító.

2010. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

értem..

semmi célom veszekedni én már elmondtam a véleményemet..

mostmár inkább csak hallgatok hátha írnak még és megtudom ki hány évesen mit gondol :)

mert egyszerűen érdekel amit gondol a többség

én másképp nézek arra a lányra

2010. aug. 5. 19:20
 25/29 anonim válasza:
28%
Szerintem ő egy nagyon vagány csaj lehet aki felvállalja önmagát nem mint a discos k.rvák akik a divatot követik és riszálják a seggüket mindenkinek.! sokan leszolják az "ilyen" embereket de csupán csak irigységből mert ők nemmerik felvállalni a stilusukat a többi hagyományos ugyanugykinéző emberek miatt.Szerintem ez a lány különlegesség!Vigyázz rá. azsem baj ha kicsit punkos!egyéniség!
2011. ápr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

A piercing és a tetkó szerintem, ha jó helyen van szexi.

A fültágító az meg olyan, mintha rájött volna, hogy piercingje meg tetkója manapság már mindenkinek van, és emiatt valami még extrémebbel akarna kitűnni.

Ha már mindenkinek tágítója lesz a társaságban akkor majd rasta sérót csináltat, csak valamivel feltünősködhessen.


Szóval a fültágító szerintem gáz. Nem csak azért amit már leírtam, de azért is, mert egy szép apró fül is lehet izgató, kár elrontani egy tágítóval.

2012. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Rossz ember nem lehet ;)
2012. máj. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az igazi egyéniségek billogoznak, nem ilyen divatmajom pc-t meg fültágítót raknak a bőrükbe.
2012. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Hahó!

Előre leszögezném, 21 éves lány vagyok, 13 darab fülbevalóval, egy 6mm-es tágítóval, orr-nyelv-ajakpirszinggel, és kettő darab tetoválással, amik nem mondhatóak kicsinek. Az egyik egyedi tervezésű, magamnak csináltam, a múltam, a jelenem, és a jövő sikeressége felé törekvését szimbolizálja, nagyon egyszerű motívumokkal.A másik pedig egy ősi szimbólum. Na de, nem is ez a lényeg. Nem kell elítélni első pillantástól az ilyen embereket. Ahelyett, hogy ide feltetted volna a kérdéset, mennyivel ésszerűbb lett volna, ha odaméész hozzá, elkezdesz vele beszélgetni, és nem a tapogatózás lenne, hogy vajon ki lehet ő, mi lehet ő, hanem.. Mondjuk saját magad megismered? Sajnos a mai fiatalok nem tisztelik a tetoválás művészetét, nem ismerik a múltját..

"A modern Nyugaton a tetoválás lett az a hely, ahol a művészet és a primitívség ütközik."

2012. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!