Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni ha valami...

Honnan lehet tudni ha valami problémád van?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok amikor pl egyszerűen nem tudod megérteni a matekot.Nekem nincs olyan betegségem de baromi nehezen megy a matek ès valami netes cucc jó lenne tesztnek.

Ès igen,nem tudom a betegség nevét.


2020. júl. 29. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Van olyan betegség, hogy diszkalkulia:

[link]

2020. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen koszi az az. Nem hinném hogy van ilyen betegségem de baromira nem megy a matek és pótvizsgáznom is kell.De amúgy is többet kell tanulnom hogy valami menjen. Ezt úgy értem hogy nem elég egyszer elolvasnom.
2020. júl. 29. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt van egy felületes teszt, ami egyszerre nézi a diszlexiát és a diszkalkuliát, és csak arra jó, hogy érdemes-e szakemberhez fordulnod.

[link]


Nézegettem oldalakat, de a komolyabb teszteket csak szakemberek, pszichológusok számára elérhető, hisz a kiértékelést is ők végzik. Ha találnál is ilyet, jobb, ha nem egyedül próbálod meg elvégezni, mert esetleg téves következtetésre jutnál.


Az is fontos egyébként, hogy hány éves vagy, mert korcsoportonként más-más tesztek vannak, és leginkább gyerekkorban vizsgálják, de azért létezik felnőtteknek szóló is.

2020. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!