Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebookon leadott lájkjaim...

Szg74 kérdése:

A facebookon leadott lájkjaim ellenőriztem a Tevékenységnaplómban. Van, ahol az szerepel:"Nyilvános", van, ahol: "Csak én. Elrejtve az idővonalról." Utóbbi azt jelenti, hogy ki vagyok tessékelve az oldaláról, és más nem látja semmilyen bejegyzésem?

Figyelt kérdés
Ismert közéleti személyiség oldalán is tettem már közzé hozzászólást, ahol ez a megjegyzés volt: "Elrejtve az idővonaláról." Ezek szerint teljesen feleslegesen, mert csak én hiszem, hogy rajtam kívül más is láthatja?

2020. júl. 30. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben, mert azt ők maguk rejtik le kézileg.

Szóval van esély rá, hogy mások látják mielőtt a tulajdonos lerejtette volna.

2020. júl. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha a tulajdonos végleg berakott ebbe a kategóriába: „Csak én. Elrejtve az idővonalról”, lényegében azt jelenti, hogy számára valamilyen okból nemkívánatos személy vagyok? Tehát akkor nincs esélyem, hogy az üzenetem megjelenjen az ő oldalán, mert eleve blokkolva van.

Ismert sportolók oldalain is szoktam lájkolni, néha hozzászólást írni az „etikettet” mindenkor betartva. Ha mégis valamiért nemkívánatos vagyok számára az oldalán, akkor ebből levonom a megfelelő következtetést és többet nem foglalkozom vele. Esetleg az is előfordulhat, hogy a lájk megjelenik, a hozzászólásom nem? Persze az is előfordulhat, hogy az én idővonalamon, azaz oldalamon nem jelenik meg a hozzászólásom, de ennek ellentmondani látszik, a „Csak én” kitétel. Nem egyértelmű, hogy az „Elrejtve az idővonalról” kitétel pontosan mire, kire vonatkozik, (legalábbis számomra). Tudom, kissé bonyolult, amiről írok, meg a felfogásom nehéznek tűnhet, de gondolom, nem vagyok egyedül ezzel a problémával, még inkább lehet, hogy sokak számára ez nem tudatosodott, miközben érinti őket.

2020. júl. 31. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!