Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Többet egyszerre ,higy kell...

Többet egyszerre ,higy kell linkelni?

Figyelt kérdés

Arra rájöttem, hogy hosszan nyomod a kérdést és link másolása,aztán beillesztés és sikerül is

De többet egyszerre hogy?

Mert az előbb többet is másoltam de csak az utolsót küldte el



2020. aug. 3. 15:17
 1/6 A kérdező kommentje:
*hogy
2020. aug. 3. 15:17
 2/6 anonim ***** válasza:

A vágólap úgy működik, hogy mindig a kijelölt dolgot másolja, és a másolás parancs után vagy beillesztést kell csinálni, vagy a következő másolás parancs törli az előzőt.

Azaz egyesével úgy működne, hogy kijelölöd az első linket, majd másolás, és a cél helyen beilleszted. Utána kijelöld a másodikat, másolás, beillesztés és így tovább.


Valószínűleg azt csináltad, hogy kijelöltél egyet, majd másolás parancsot nyomtál, de nem illesztettél be. Utána kijelölted a második, másoltad, nem illesztetted be, és így tovább az utolsóig. Mivel az utolsó másolás az előző beillesztési lehetőséget is törölte, ezért csak az utolsót illesztette be.

2020. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Öhm..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__105213..



Ez volt az uccsó

Nem nagyon értem

Akkor most hogy is legyen több?

2020. aug. 3. 15:35
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja már értem

De ha kilépek a válaszból azt akkor nem küldi el

Vagy ?

2020. aug. 3. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kilépsz az oldalból a válasz elküldése előtt, akkor eltűnik az amit addig írtál. Ezért kell több lapot használni a böngészőn belül, az egyikből másolod ki a linket, a másikba (amelyikben az új kommentet írod) pedig beilleszted.

A módszert ettől triviálisabban nehéz leírni: mindig egy műveletet végzel egyszerre. Ha van több linked akkor azokat külön kell megnyitni, másolni és beilleszteni egymás után, hogy mind a kommentbe kerüljön.

2020. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Á értem

Köszi

2020. aug. 3. 15:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!