Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A steam-en a családi megosztás...

DiasErik kérdése:

A steam-en a családi megosztáson keresztül is lehet kapni a vac-bant?

Figyelt kérdés
Nekem több mint 1000eu a raktáram cs:go-ban. Egyik barátommal családi megosztásban van a könyvtáram és szerintem csal. Ezen a megosztáson keresztül is lehet kapni Vac bant?

2020. aug. 3. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

CS:GO-t nem lehet családi megosztásban játszani. Ha más játékra érted, természetesen lehet kapni, és a fiók kapja.


[link]

"Will I be punished for any cheating or fraud conducted by other users while playing my games?

Your Family Library Sharing privileges may be revoked and your account may also be VAC banned if your library is used by others to conduct cheating or fraud. Additionally, VAC-banned games cannot be shared. We recommend you only authorize familiar computers you know to be secure. And as always, never give your password to anyone. "

2020. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy ugye megvannaknostva a játékaim és ha ő vac-ot kap akkor kapom e én is. De így világo. Akkor nem kell féltenem a raktáram :D
2020. aug. 3. 21:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!