Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom "megkérni" a...

Hogyan tudom "megkérni" a Lidlt/Aldit,hogy legyen állandó egy szezonális termékük amit imádok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
sehogy
2020. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Aldi bácsi, Lidl néni!


Kérem szépen, vegyék fel állandó kínálatukba a … terméket. Készséggel kifizetem … tonna/db/liter gyártatását, haza üzletláncokba szállítását. Minden költséget vállalak X évre előre kifizetve. Egyetlen feltételem, hogy a számomra szükséges mennyiséget elkülönítsék. Az el nem adott árumennyiség megsemmisítéséről saját költségemen gondoskodom vagy jótékony célra használom fel.

2020. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
E-mailben, telefonon, személyesen... akárhogy megkérheted, de minek?
2020. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Megkérheted bármilyen elérhetőségükön, de ha valamit csak szezonálisan árulnak, az pont azért van mert egész évben nem hozna akkora bevételt amiért megérné a gyártása. Vagyis maximum akkor lenne foganatja egy ilyen kérésnek ha valami módon garantálni tudnád nekik hogy megtérítesz minden esetleges költséget.
2020. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Kérheted, de egy vevő kedvéért nem fognak olyasmit kínálatban tartani, ami nem tömegesen fogy....
2020. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
konkrétan mi ez a termék?
2020. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Ezeknek nincs termékük, kereskedők.
2020. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Capri Sun-t hiányolom a Lidl állandó kínálatából. Évente egyszer van pár napig, mondjuk idén már csak egyfajta íz volt, de én venném kartonszámra, ha lenne gyakrabban, így csak 1 hétig élvezhetem.
2020. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felhívtad őket? Ingyenes számuk is van. De irhatsz is nekik. Ha sokan kérnek valamit, érdekükben állhat teljesíteni, úgyhogy megfontoljak.
2020. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!