Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Estetek már el sok ember...

Estetek már el sok ember előtt? Meséljetek

Figyelt kérdés
Én múlt évbe a Balatonon csúsztam el a lépcsőn és seggre estem:D csomóan látták, tök ciki volt.. meséljetek ti is:D 24N

2020. aug. 6. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Suliban sétáltam le a lépcsőn olvasás közben, és elfelejtettem, higy van plusz egy lépcső, úgyhogy az én hátsófelemnek is volt egy találkozója a földdel, persze mindenki előtt. 😂
2020. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 2*Sü ***** válasza:
100%
Néptáncosként, színpadon, kb. 500 néző előtt… Sok mesélni való nincs rajta, a színpad eléggé tákolmány volt, elestem, felálltam, aztán ment minden tovább. Nem éreztem cikinek, ilyenek – de cifrábbak is – előfordulnak, később nem is nagyon tartottam számon ezt a történést, csak most, ezen kérdés nyomán jutott eszembe.
2020. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kettes válaszolótól jutott eszembe. Nekem is egy néptáncos fellépésen történt az eset. Persze próba közben volt, hogy el-el esett valaki, de számomra ez volt a legkellemetlenebb. A koreográfiánkat úgy gyakoroltuk, hogy semmi féle díszítő elem nem volt körülöttünk. Nos, a tanárok nem beszéltek róla, hogy a színpad hátuljában lesz egy alacsony, de nagyon széles almáskosár tele almákkal. A színpad, ahol felléptünk jóval keskenyebb volt, mint az ahol próbáltunk. Jött az előadásunkban az a rész mikor az egész csoportnak néhány gyors lépést kellett hátrafele tenni, én ekkor leghátul tartózkodtam. Akik elöl voltak nem számoltak vele, hogy a hátsóknak nem lesz helyük hová menni, ezért hatalmas lendülettel lépkedtek hátra. Én és rajtam kívül két lány az almáskosárban kötöttünk ki. Úgy éreztem, hogy talán nem tűnt fel a közönségnek, mivel egy kisebb tömeg volt előttem a színpadon, de pechemre épp ekkor jött az a rész, mikor az összes táncos kimegy a színpad szélére és ketté nyílik a tömeg. Igyekeztem kikászálodni a kosárból és hirtelen azt látom, hogy a kedves közönségnek már tiszta rálátása van az almáskosárban lévő sziesztámra. Teljesen leblokkoltam. Ekkor valaki elkapta a kezemet és villámgyorsan kisegített az almák fogságából. Végig csináltuk a pradukciót és ma már csak nevetünk ezen az egészen.
2020. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 2*Sü ***** válasza:
100%

> Én és rajtam kívül két lány az almáskosárban kötöttünk ki. Úgy éreztem, hogy talán nem tűnt fel a közönségnek, mivel egy kisebb tömeg volt előttem a színpadon, de pechemre épp ekkor jött az a rész, mikor az összes táncos kimegy a színpad szélére és ketté nyílik a tömeg.


Na ezt még el lehetne adni úgy, mintha szándékos lett volna, a koreográfia része.


De akkor még pár sztori, még ha kicsit offtopic is.


Egy másik táncegyüttes lépett fel. A színpadot nem tudok ki tervezte, de a színpad mögött volt egy függöny, a színpad hátsó vége és a függöny között meg kb. 1 méter távolság. Egy pár szépen le is esett a színpad hátuljánál. Mondjuk az látványos volt.


Volt olyan is, hogy hárman lettünk volna a színpadon. De némi kavarc miatt nem tudtam időre átöltözni. Szerencsére az első percben csak állni kellett a színpadon, és nézi, hogy a másik szólót táncol. Hát kicsit késve értem be, és az ingujjam még nem is volt begombolva. Úgyhogy szépen, teátrálisan a színpad közepén gomboltam be az ingujjamat.


Az is vicces volt, mikor egy fellépésen a színpad ilyen 2*1,5 méteres elemekből volt összetákolva, és nem voltak egymáshoz rögzítve. Szépen távolodtak is el a részek egymástól. Épp lányok voltak a színpadon, és volt egy rész a koreográfiában, mikor mindenki egyszerre ugrott fel. Mi meg fiúk „háromra” löktük vissza a színpadelemeket a helyükre.


Az is vicces volt, mikor az egyik srác egy kalotaszegi legényes szólót nyomott. Csak az első mozdulatnál megcsúszott. Nem esett el, csak félig térdelő pózba esett. Aztán felpattant és folytatta a figurát. A vicces az volt ebben, hogy az összes laikusnak az volt a benyomása, hogy tényleg megcsúszott. Viszont az összes táncos néző meg azt kérdezte, hogy hol láttuk ezt a figurát.


De a legkellemetlenebb élményem az volt, mikor szólóban forgattam a botot a színpadon, és ott, egyedül állva a színpadon, nyílt színen tökön vágtam magam a bottal. Nem is a szituáció volt a kellemetlen, hanem a fizika érzés, mert hát ugye mégsem lehet a színpadon szenvedni, folytatni kellett a botolást. De az az igazság, hogy ezt sem éreztem annyira cikinek, kívülről bár látszott, mások is inkább viccesnek, mint cikinek ítélték meg a helyzetet.

2020. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Most annyi szép emlék jutott eszembe! Nem sokszor estem el egy fellépés alatt, de így is sok vicces helyzetbe kerültem már. Gyakori hiba mikor a rajtad lévő ruha nem bírja a megeröltetést és leszakad rólad a színpad közepén.. Vagy amikor a koreo úgy kezdődik, hogy a színpad két oldaláról kell bemennünk és te eltéveszted (még a függöny kinyitása előtt), hogy melyik oldalon van a közönség és melyiken a színpad hátulja, ezért rossz oldalra mész. (mentségemre szóljon, hogy a függöny és a háttér ugyan olyan színűek voltak, valamint a függöny meglehetősen ki volt feszítve) Jó, ez egy elég konkért példa. A párommal gyorsan átrohantunk, de láttuk, hogy nem a szokásos emberek vesznek minket körbe. Persze ők teljesen ki voltak akadva, hogy mit keresünk ott, szegény párom teljesen lefagyott. Én gyorsan rájöttem a problémára, megragadtam az ingjét és a színpad hátulján lévő vászon szerű izé mögött hihetetlen gyorsasággal szaladtam át. Szegény srác még mindíg le volt fagyva és ezért meg is botlottunk az egyik zsinórban. Szerencsénkre épp volt egy rövid bevezető, bár ekkor a függöny már régen nyitva állt. Épphogy átértünk a kezdésre a másik oldalra. Némi késéssel, de ott voltunk ahol lennünk kellett és közben reménykedtünk, hogy ez nem volt látható a közönség soraiban. Anya később mesélte, hogy az egyik tánctanárommal kívülről figyelték az eseményeket. Az volt a szerencsénk, hogy a nekünk időt adó előjelenetbe rendkívül beleillett egy háttérben elszaladó kislánynak és kiafiúnak a sziulettje. Nem tűnt hibának, szóval ügyesen megoldottuk a helyzetet. Annyira jó ezekre visszagondolni, bár abban a pillanatban rettenetes érzés, de ezek a legjobb emlékeim a néptáncolással kapcsolatban.
2020. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, estem már el sok ember előtt. Híd alatt lévő villamos megállóban álló villamoshoz rohantam, és akkorát estem az egyik ott felejtett kőbe (padkakő), mint az ólajtó, és még a híd miatt az egész visszhangzott is.

Az érdekes az volt, hogy a villamos vezető megvárta, amííg felállok, tehát látta, hogy nem esett különösebb bajom, de nem várta meg, hogy fel is szálljak a járművére.

Nem ez volt az egyetlen eset, de jelenleg, csak ez jutott az eszembe.

2020. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaaj nekem még volt olyan is, hogy munkából siettem anyósomhoz a kocsihoz (ő vitt haza) és megbotlottam a lépcsőre és estem egyet előre alig bírtam felállni😂 visszagondolva viccesek, de akkor nagyon ciki volt
2020. aug. 6. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!