Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy be kaptam egy...

Lehet hogy be kaptam egy telefonos vírust?? SOS

Figyelt kérdés
Láttam kommentben egy bot Instagram fiókot(aki mindenféle pervez dolgot "kínált")megnyitottam az oldalát,és a biojaban lévő linket véletlen megnyitottam(miközben jelentettem a bot-ot)Nem csináltam semmit a webhelyen,azonnal ki léptem.Olvastam kommentben,hogy így vírust kaptam.Igaz e?Most nagyon meg ijedtem:/

2020. aug. 7. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2020. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom hogy vírusos e a telefonom?Le futattam 3 vírusírtók(avg,ESET,Avasg)és egyik sem jelzett semmit :/
2020. aug. 7. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak megnyitod az oldalt, az nem elég (általában gépen se). Le kell töltened a vírusos fájlt és meg kell nyitni, hogy elkapd.
2020. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó!Köszönöm szépen! Ha letoltene egy fájlt,akkor azt kiírná a telefonom?
2020. aug. 7. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. Kiírná, hogy a letöltés sikeres.


De nem valószínű, hogy vírusos lett.

2020. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de azért nézd meg a download és/vagy letöltések mappában és pipáld ki a rejtett fájlok megjelenítése menüt is , és töröld , hogy még véletlen se nyisd meg.
2020. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Ahogy néztem,nem töltött le semmit :))
2020. aug. 7. 20:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!