Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tesóm miért ilyen?

A tesóm miért ilyen?

Figyelt kérdés
Nem akar menni sehová a családdal se velem már a barátaival sem találkozik és mindenkit bant szavakkal köztük engem is. Nem akar elmenni dolgozni pedig már 20 éves eddig kint volt Angliában apummal apum dolgozni ment ki Angliába de a tesóm csak nyomta és nyomta a telefonját és a gépét régen ő nem volt ilyen mindig járt iskolába találkozott a barátaival stb. Szerintetek ennek mi lehet az oka hogy ennyire megváltózott?

2020. aug. 7. 19:33
 1/6 anonim válasza:
Lehet, hogy depressziós.
2020. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia az is lehetséges de mitől lett akoor depressziós?
2020. aug. 7. 20:30
 3/6 anonim válasza:
Beszélj a tesoddal
2020. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az èn tesómnál is voltak ilyen dologok èn szerintem depressziós egy szichólógus lehet tudna rajta segíteni, az èn bátyámon azt vèltem felfedezni hogy nem elègedett az èletèvel ès depresszióba zuhant de azóta már minden okês vele, mi nèmet országba küldtük dolgozni a barátaival ès azóta jobban is èrzi magát, elkellene vele beszèlgetni öntse ki a lelkèt hogy mi bántja
2020. aug. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 vàlaszoló az èn bátyám 22 èves, ès mi is leültünk vele beszèlgetni, igaz rèszeg volt de elmondott nekünk mindent
2020. aug. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most az a helyzet hogy tegnap este elment bulizni a barátaival és az unokatestvéremmel de nem beszéltünk vele csak magától ment. És elég rossz társaságba keveredett és hajnalban hazajött az unokatestvérem segítet neki hazajutni na és jöttek fel is arra keltem anyukám is meg én is hogy hangosan kopogtatnak az ajtón és amire kimegy anyum és akkor úgye kinyította az ajtót és nagyon sìrt a tesóm mivel már nagyon kellet hanynia és hanyt is nagyon sokat most nem szeretném elmondani hogy mit hanyt ki mert nem étvágy gerjesztő. Na és jobban lett egy idő után és azt mondta hogy nem ivótt sokat de fűvezett is amitt mondót anyum neki hogy nem szabad de ő senkire se hallgat. És azt mondja valaki valamit beleraghatót a pijájába szerintünk is. De ti mit gondoltók erről tényleg beragtak neki valamit vagy csak hazudik es sokat ivott a keleténél bár nem tudom mi oka lenne hazudni.
2020. aug. 8. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!