Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Argos Külföldön ha bemész...

Az Argos Külföldön ha bemész és csináltatsz kártyát és bármit veszel fel hitelre van olyan hitellehetőségük hogy 12 hónapra és csak az érdekli őket hogy 12 hón belül kilegyen fizetve..Itthon van valahol ilyen hitel??

Figyelt kérdés

Az Argos kb olyan kinnt mint a Media Markt..Én pl Londonban a galaxy S7 meg S9-et is utánna így vettem meg..elhozod 12 hónapos részletre,és úgy fizeted ahogy akarod..ha te most 9 hónapig/10 semmit nem fizetsz és 2 hó alatt fizeted vissza vagy 11 hónapig semmit és az egészet elutalod a lejárat előtt akkor úgy..ha akarod 100 fontjával fizetgetni havonta akkor úgy..senki nem szól vagy nézi,12 hónapod van a lejáratig úgy csinálod ahogy akarod..Itthon van ilyen?Hogy elhozod és szabadon fizeted?

Tudom van itthon is 12 hónapra,fix havival..a kérdésem olyan van ahol nincs fix havi?



2020. aug. 7. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs. Sot, jovedelemigazolast kernek, hogy egyaltalan atmenj a hitelbiralaton.
2020. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!