Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lesz valakiből gyárvezető?

Hogy lesz valakiből gyárvezető?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy én is egy ilyennek szeretnék majd menni, csak az utat nem tudom sajna. Milyen gimit járjak ki? Utána milyen egyetemet? Keresnek 2 millió forintot havonta? Tudom elég hülye kérdés, de nekem ez fontos lenne. Válaszokat előre is köszönöm.

2020. aug. 11. 03:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Pl Audi gyárvezető
2020. aug. 11. 03:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz az irány, ha akármilyen mérnökit végzel már bőven elég, de még a technikum is megteszi, a lényeg légy szadista, ha kell tudj nyalni/meghunyászkodni, és lehetőleg ne legyél segg hülye, meg tudj beszélni, azon belül is leginkább rizsázni és terelni!
2020. aug. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valakinek a valakije.
2020. aug. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ez is igaz!
2020. aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsit van rálátásom. Akit én ismerek olyan 1 milliót keres, de az még kisebb gyár és 2 éve van az országban. Vmi gazdment végzett, de nem azért került ilyen pozícióba, hanem a kapcsolatai miatt, tényleg ügyesen nyalt és jókor volt jó helyen.
2020. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Idővel
2020. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egyet. Gyárat, nevet nem írok. 20 milla és így is ott lop ahol tud. Elkepesztő gazdag ember lett belőle.
2020. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, szopni nyalni tudni kell!
2020. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen gyárat akarsz vezetni, de mindenképpen alulról kell kezdeni, ha egy autógyárban akarsz vezető lenni, akkor előbb legyél jó autószerelő, utána végezz el egy ehhez tartozó egyetemet, utána jelentkezz mondjuk az Audinál, ha felvesznek valamilyen segéderőnek, annak is örülj, és majd lépésről lépésre juthatsz feljebb is, ha olyannak ismernek meg.
2020. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kihívással.
2020. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!