Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A stabil jód segít az 5G ellen?

A stabil jód segít az 5G ellen?

Figyelt kérdés
A Csernobil sorozatban is ezt adták az embereknek.
2020. aug. 11. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Hogyne segítene!


Csak arra kell vigyáznod, hagy megfelelően magasan tartsd magadban a jód szintet.

Tehát reggel délben és este étkezések előtt 5-5 kg Nátrium-Jodidot egyél meg, víz helyett, csak Betadint igyál, és tízóraira, uzsonnára pedig 10 ampulla jód tinktúrát kortyolgass el.


Ha már szép lila jód kristályokat kakilsz, akkor már nem csak az 5G, de még a 6G ellen is védett leszel...

2020. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
80%

Szerintem elég ha csak olyan helyre kened ahol nincs ruha.

Pl.: ha rövidnadrágban vagy akkor csak térdtől lefele ameddig tart a zokni.

Füled mögött is kend be mert szerintem a fülre a legérzékenyebb (én így tapasztaltam magamon)


De most őszintén, Mi ez a kérdés????

2020. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Megfelelően fűszerezve 98%-os hatásfokkal véd az 5G ellen a 3G ellen viszont sajnos nem sokat ér.
2020. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
És mi a kapcsolat csernobili atomerőmű baleset és az 5G között, hogy jódot akarsz zabálni?
2020. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

1, Az 5G nem veszélyes. Pont és vége, fölösleges ezt ragozni. Radioaktív sugárzáshoz meg végkép semmi köze nincs.

2, Stabil jódot (jód 127) azért adnak az embereknek atomerőművi baleset esetén, hogy a szervezet jód raktárai (főleg a pajzsmirigy) ezzel telítődjenek, és így a balesetből származó radioaktív jódizotópok ne tudjanak felgyülemleni a szervezetben.

[link]


Ha ennyire nem tudsz semmit az 5G-ről, akkor csak azt nem értem, miért rettegsz tőle? Vagy troll vagy, vagy konteot terjesztő trollok naiv áldozata, nem tudom melyik a rosszabb.

2020. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%

Rossz hírem van. Egyáltalán nem segít semmi. A jód, csak a rádioaktív sugárzást tudja valamelyest felfogni. Azok elektronok és gamma-fotonok, tehát részecskék. Az 5G pedig nem más mint ártalmas mikrohullám. Olyan mintha sütőbe tennéd magad. Egyszerűen kivédhetetlen. Még a fólia sem segít


Az embernek volt egy kellenes érzése amikor beköszöntött az ősz vagy a tavasz. Petőfi verseiben is viszaköszön. Én még emlékszem erre a leírhatatlan érzésre kiskoromból, amikor még nem volt mobil meg ilyen szarok mint most. Sajnos amióta bejöttek ezek az XG-k (x=2, 3, 4, 5,....) azóta már teljesen érzéketlen az ember ilyenekre. Ez kb a milleneum idejében volt

2020. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mikor elfogyott akkor meg vodkát .
2020. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
@6, ennél több b@romságot nem is tudtál volna egyszerre leírni:D
2020. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Az 5G ellen csak az urán segít:))
2020. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Ez itt a valóság, halló!
2020. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!