Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halott apámat láttam a tükörbe...

Gergodombi13 kérdése:

Halott apámat láttam a tükörben.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mikor kiszálltam a kádból fürdés után, megtörölköztem és a saját apámat láttam a tükörben, aki már vagy 3 éve meghalt. Nem igazán volt jó a kapcsolatunk.mit tegyek?

2020. aug. 11. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Huuu, de beteg élmény.

Milyen érzés volt ilyet tapasztalni?

2020. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen megtörténhet a tudatalattid miatt. Esetleg volt valami amit nem mondtál el neki? Vagy lezáratlan dolog? Tenni nem sok mindent tudsz, engedd el, ne foglalkozz vele, amíg nem komoly felesleges akármit csinálni szerintem.
2020. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Beszélgess vele
2020. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem tud átkelni. A rossz kapcsolatotok miatt. Helyre kell hoznod!
2020. aug. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy átlag emmber kamunak érzi (van aki nem) Ezt már csak a kérdező tudhatja hogy ez igaz-e
2020. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tud átkelni, mert befejezetlen dolga van még itt. Ez szerintem a rossz kapcsolatotok lehet..
2020. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!