Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Benyelte a kártyám az atm?

Benyelte a kártyám az atm?

Figyelt kérdés
Szóval körülbelül 1 órája egy kihelyezett OTP-s atm benyelte a kártyám. Elfelejtettem a PINT de bíztam benne, hogy eszembe jut, hát nem jutott harmadszorra se. Mivel fél kilenc körül történt, így a bankba nem tudtam bemenni. Ha holnap bemegyek akkor új kártyát kell csináltatnom? Mivel a pint nem tudom, így az biztos, hogy másik kell, de a kártyával nem tudom mi lesz. Tiltsam le?

2020. aug. 12. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Én úgy tudom hogy ha benyeli a kártyát akkor megsemmisíti.
2020. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Fogalmam sem volt. Adtak egy telefonszámot, de ma már szerintem a kutya nem jönne ki Csarágaröcsögére (értsd vidéken lakom), ezért gondoltam holnap bemegyek a bankfiókba.
2020. aug. 12. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

DEHOGY semmisíti meg!

Holnap menj be a bankfiókba!

2020. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A telefonos ügyfélszolgálat 0-24, nyugodtan hívd fel, megmondják, hogy mikor ürítik az automatát és hova kell menni érte.
2020. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, közben az otps "live Chat" munkatársa azt javasolta, hogy tiltsam le, és meg is tettem. Viszont úgy tudom, hogyha letiltom a kártyát, akkor azt már nem kapom vissza, hanem újat kell csináltatni. Most akkor egyből a letiltással kezdjem a mondandómat a bankfiókba, vagy azzal, hogy benyelte? Elég alap dolgok tudom, viszont 4 hónapja használtam a kártyát utoljára, mert nem volt rá szükség, de most egyetem miatt kell, és nem nyelte még be eddig.
2020. aug. 12. 22:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!