Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Látszik a nevem a kérdésél?

Látszik a nevem a kérdésél?

Figyelt kérdés
Valaki mondja már meg, mert van egy valaki, aki folyton ír a válaszaimat követően privátot, pedig a nevem elvileg kivan véve, hogy ne látsszon, de ő tudja, hogy én avgyok az, nem értem hogyan. Köszi előre is!

2020. aug. 13. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A beállításaid szerint kell látnod. Ha ki van kapcsolva akkor nem látszik, ha be van kapcsolva akkor látszik.

Jelenleg a válaszom írásakor nem látszik.


Vagy olyan egyedi jegyei vannak a kommentjeidnek ami alapján felismernek (szóhasználat, helyesírás), vagy pedig véletlen, és mindenkinél bepróbálkozik az adott üzenetküldő, és olyan általánosságokhoz kötődik az üzenete, ami bárkire vagy sok mindenkire igaz lehet.

2020. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Szerintem mindenkinél próbálozik, mert igyekszem helyesen írni és a szóhasználatom sem feltétlenül egyedi.
2020. aug. 13. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szex kategória? :D
2020. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!