Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet innen letörölni...

Hogyan lehet innen letörölni kérdést?

Figyelt kérdés
Milyen email cimre kell irni?
2020. aug. 14. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2020. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

sehogy!


De miért zavar az téged, hogy totál anoním módon van kint egy kérdésed...?? Senki nem fogja tudni, hogy kihez tartozik a kérdés, hiszen a beállításodban nem engedélyezted a nicked láthatóságát.

2020. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A weblap alján van olyan, hogy kapcsolat, oda. Ha véletlenül tedted fel, vagy már nem vagy rá kíváncsi.
2020. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Írhat ugyan, de ha nem sért szabályt a kérdés, nem kötelesek törölni. Le van írva a GYIK-ben, hogy nem lehet kérdést törölni, az oldal használatának kezdetén ezért kell(ene) a szabályzatot és minden vonatkozó dokumentumot elolvasni, hogy tisztában legyen az ember azzal hogy mit csinálhat az oldalon és mit nem. A kérdező pedig nyilván nem olvasta őket, hiszen akkor a kérdést sem tette volna fel.
2020. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra se értem, hogy miért kéne törölni egy kérdést, ami beazonosíthatatlan származású?
2020. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

info@gyakorikerdesek.hu

én már írtam nekik egyszer, jó fejek voltak 1 szó nélkül törölték. Rossz kategóriába írtam ki és megírtam nekik, hogy rossz kategóriában van de már nem is vagyok rá kíváncsi.

az emailba ne felejtsd el csatolni a törölni kívánt kérdés url címet

2020. aug. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!