Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instagramon hogy tudnék Kb...

Instagramon hogy tudnék Kb 900követőt összeszedni, milyen taktikaval/tartalommal, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Amire gondoltam hogy bekovetek nagyon sok embert és aki visszakövet marad aki Nem azt Meg kikövetem

2020. aug. 16. 22:17
 1/2 anonim válasza:
80%
Hirdesd a profilod
2020. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Csinálj egy kpop fanoldalt vagy hasonló kaliberű meme oldalt vagy akármi ilyen egyszerű dolgot amivel bevonzhatod a lányokat, mert csak ők olyan retardáltak, hogy mindenre rákattintanak (lány vagyok, nyugi femin hölgyek) és utána változtasd meg az egész kontentet egy magán profilra, ügyelj arra, hogy olyan illetőket kövess be, akik k*b*szott sok oldalt követnek, mert így nem fog nekik feltűnni, hogy időközben megváltozott a profilod :D
2020. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!