Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveszett általános iskolai...

Elveszett általános iskolai bizonyítványt hol lehet újra kerni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal abban az általános iskolában, ahol végeztél, illetve, ha közbe megszűnt, vagy átnevezték, akkor a jogutódjánál.
2020. aug. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig csak a 8. osztályos eredményeimről adnak másolatot ha pl munka miatt kéri a munkáltató az interjún.
2020. aug. 17. 06:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyolcadik osztályt elvégezted, az magában foglalja, hogy az előző hetet is. Itt nincs olyan, mint a gimiben, hogy külön végzettség az érettségi, meg külön kisebb végzettség a befejezett 12. osztály.
2020. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudom. Viszont ha munkát akarok vállalni mindig be kell mennem a suliba. És nem úgy van hogy fénymásolják és adjak, hanem illetékbélyeget meg mit tudom én miket kérnek. Macerás. Azért lenne jobb ha odaadnának egy egész bizit. Ennek nem tudom mi a menete.
2020. aug. 17. 07:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapsz egy masolatot, egyszer elintezed.. az mar nalad marad.. A munkaltato lefenymasolja maganak ha kell neki, az "erdeti" naald lesz. Bizonyitvamyt se szedik be
2020. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MancsWolf ***** válasza:
100%
#5 nek igaza van. Egyszer kell kérni csak másolatot, az onnantól nálad marad, munkáltató csak lemásolja de meg nem tarthatja. Nekem is másolat van mert elveszett az eredeti.
2020. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!