Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nevünk és a csillagjegyünk...

A nevünk és a csillagjegyünk hogyan folyásolja be az életünket?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerény véleményem szerint az életünket a döntéseink befolyásolják. A vallás, a horoszkóp tipikusan a gyenge, valamibe kapaszkodni akaró emberek menedéke, hogy ne kelljen felelősséget vállalni a tetteinkért.
2020. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy
2020. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
A csillagjegy sehogy. A név annyiban, hogy pl Szar Béla névvel nehéz romantikus költőként befutni. De az írók, költők általában álneveket használnak.
2020. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Hát, a nevünk csak egy nagyon egyszerű példával, pl ha valakinek olyan röhejes neve van, akkor az lehet, hogy előző életéből hozott karma, mert annyit csúfolódott esetleg másokon a neve miatt; hogy ezt így kapja vissza; vagy, hogyha pl elküldi az önéletrajzát, lehet, hogy mondjuk nem veszik komolyan, mikor nézik az életrajzokat; mert mondjuk olyan neve van, hogy azt gondolják, hogy "Ez csak viccel, tuti poénból küldték el ezt az önéletrajzot, mert ilyen név fix,hogy nem létezik", és akkor meg már be se hívják interjúra; vagy pedig pont azért hívják be, mert lehet, hogy pont a nevével kelti fel az érdeklődésüket. Tehát, hogyha a nevet a fizikai szintre lehozva tekintjük. A csillagjegyünk kapcsán meg szintén nem tudok sokat én pl mondani; csak , hogy valaki azt mondta, hogy milyen bolygók előtt mentünk el születésünk előtt, tehát hogy még azok is hatnak ránk. Pl talán a Mars egy kicsit harciasabb (?) , energikusabb, vagy nem tudom , szal hogy ilyen hevesebb, vehemensebb természetű lehet tőle talán az ember, ha elsuhan előtte születése előtt az ember pici fényként; vagy ilyesmi, de én ezekhez nem értek. De tehát, hogy vannak ilyen bolygókhoz köthető jellemző tulajdonságok. Vagy pl vannak a levegőeleműek , ők ilyen könnyedebbek, légiesebbek; vagy lehet pl aki nagyon vehemens, karakán; lehet olyan pl, aki egyik pillanatban sír, a másikban meg már nevet; mert és úgy cikáznak a fejében a gondolatok, vagy pl valaki sírás közben mondott neki egy viccet és már röhögött attól. Meg még vannak ilyen szerencsekövek is, hogy kit mi tud nagyon támogatni, de én azt hiszem, hogy végülis az összes ásvány tud támogatni mindenkit pl, csillagjegytől függetlenül. Pl a zöld a gyógyítás színe, meg a szívcsakráé, és a zöld kövek pl tudnak gyógyítani, és táplálni a szívcsakrát; és akkor satöbbi. De szal én ezekhez nem értek.
2020. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!