Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom hívni ezt a...

Miért nem tudom hívni ezt a telefonszámot?

Figyelt kérdés

Ez egy könyvelőiroda munkahelyi, NYILVÁNOS száma, fent van a neten, szóval nyugi, semmi privát infót nem rakok ki ide.


Telószám: (24) 442-078


6x próbáltam.


3x mobilról, egyszer 06-tal kezdve, egyszer 24-gyel kezdve, egyszer xsak az utolsó 6 számjegyet beütve. Mindháromszor bemondta a telefon: Ezen a számon előfizető nem kapcsolható.


Ugyanezt a 3 számot próbáltam vonalason is, de csak gyorsan pittyegett. Lehet foglalt, később újrapróbálom. Mi lehet a baj?



2020. aug. 18. 15:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igaz! Nem lacafacáztam, vártam itt egy kicsit az első pár válaszra, aztán kerestem mást, akinek van emailje. (csak dadogok a telefonban, nem vagyok jó híváskezdeményezésben, szóval nagyon megörültem mikor találtam egy emailest)


Azért köszi a válaszokat! :)

2020. aug. 18. 16:33
 12/13 anonim ***** válasza:
be van fizetve a számla?
2020. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Még vállalkozói engedély sincs. Azt intézem
2020. aug. 18. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!