Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik régi filmben van az...

Melyik régi filmben van az amikor egy postást elütnek és ellopja egy bácsi a táskáját?

Figyelt kérdés
Apukámmal keresem már több mint egy hónapja ezt a csehszlovák vagy NDK vagy Lengyel ifjúsági filmet én ezt nem láttam Apukám látta és neki tetszett nagyon és én nagyon szeretem az ifjúsági filmeket és azt mondja nagyon jó és kellene ez tehát ez van benne hogy megy biciklivel egy postás azt elüti egy kocsi és egy rossz ember oda megy és ellopja a táskáját és a dombról gyerekek kb 4 en vannak és onnan látják meg ezt és valami gomba szedés is van benne és a gyerekek elkezdik üldözni a bácsit és körbekeritik egyszer a bácsit és visszaszerzik a táskát valaki tudja ennek a filmnek a címét?
2020. aug. 19. 19:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!