Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el magam?

Hogy fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom pontosan mi az ami nem tetszik magadban, mert nem írtad. De ha ez olyan tulajdonság, ami változtatható akkor tedd meg. Ha nem (gondolom ez a helyzet) akkor gondold végig milyen hátrányaid voltak ebből a tulajdonságodból, ha semmilyen vagy nagyon kicsi akkor felesleges ezért elégedetlenek lenni magaddal, főleg hogy nem tudod megváltoztatni (pl barna a szemed de zöldet szeretnél). Ha van hátrányod ebből a tulajdonságból, akkor gondolkodj azon, hogy hogyan tudod kompenzálni. (pl csúnyának érzed magad, akkor tudsz szebben öltözni, ápolni magad, és a személyiségedet fejleszteni ami kompenzálja, hogy csúnya vagy). Nincs olyan,hogy valaki full defektes és olyan sincs, hogy full tökély. De ha írsz részletet lehet többet tudok segíteni (de lehet nem).
2020. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mosolyogj mindennap a tükörbe, és mondogasd azt magadnak, hogy "Gyönyörű vagyok!", és ezt hidd is el. Ha valaki esetleg szépen, finoman megjegyzi, hogy milyen hibát lát benned, ha tudsz és akarsz, akkor változtass rajta, de ha valaki csak úgy parasztmódon odalöki, hogy milyen csúnya vagy, azzal ne foglalkozz. Előbb kéne neki jómodort tanulnia. Viszont az önelfogadás nem fog egyik napról a másikra menni. Növeld az önbizalmad, szeresd magad, úgy ahogy vagy. Ha mások látják rajtad azt, hogy elfogadod magad, de nem úgy, hogy "Én tökéletes vagyok és senki más nem érdekel", (mert az inkább az egoizmus jele), hanem úgy, hogy közben megmaradsz egy elégedett, boldog embernek.
2020. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(A vége lemaradt) ...boldog embernek, akkor ők is elfogadnak téged.
2020. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!