Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jogosítványhoz már csak az...

A jogosítványhoz már csak az elsősegély vizsga kell Ha sokáig halasztom nem fog elveszni a forgalmi meg a kresz?

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg nincs most erőm újból vizsgázni elsősegélyből mert megbuktattak eddig minden sikerült elsőre kivéve ez.

Egyszerűen nem tudom megjegyezni a tételeket és nem is érdekel az egész elsősegély

A vizsgán elég szigorúak voltak. Annak ellenére hogy eddig mindenkitől azt hallottam h ez a vizsga már semmi. Nem mentőtiszt akarok lenni hanem csak egy jogosítványt szeretnék. De a vizsgákon eléggé bunkó vizsgabiztosok voltak és nagyon szivattak. Már elment a kedvem az egésztől. Tudom szégyen ebből megbukni már mondta egy pár ismerősöm de attól még nem vagyok kevesebb vagy buta. De szerintem ez inkább a pénzről szól

Meddig halaszthatom ezt?


2020. aug. 26. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A sikeres kresz vizsgától számítva van 2 éved megcsinálni mindent.
2020. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Különben elveszik, és kezdheted elölről az egészet.
2020. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég nehéz, én online csinálom az elsősegély tanfolyamot is, kreszt már kivégeztem, de ez feladja a leckét. Nem tudom hogy fogok ebből le vizsgázni. A legtöbb ember ezeket úgysem fogja tudni alkalmazni, értelme sincs. Max hivja a mentőt. Na mindegy valami majd lesz. Itt meg a gyakorin mindenre azt mondják hogy könnyű meg gyerek játék, ezt már megfigyelem. Ők ilyen zsenik:D mindenben jók:D
2020. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosan:)
2020. aug. 26. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, tudok neked segíteni pár dologban! Nekem tényleg egyszerű volt a vizsga, de nem azért, mert zseni vagyok, vagy mindenben is jó vagyok, hanem mert egészségügyi dolgozó vagyok. :)
2020. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szanj ra maximum 2 delutant. A neten fent van az osszes tetel, olvasd at, es ertsd meg, gondold at az egyes szitukat. Nem egy rocket science. Esetleg ha van orvos, egeszsegugyis ismerosod, erdemes nala rakerdezned a bizonytalanabb dolgokra. Szerintem az ujraelesztesrol is talalsz videokat youtubeon. Hidd el, ennel csak nehezebb vizsgad lehet, ha egyetemre mesz/jarsz :)
2020. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miben szivattak amugy? Nalam is szigorunak tuntek, de ha lattak, hogy tudom mi a lenyeg, max rossz szakszavakat hasznaltam, atengedtek. Volt aki bukott nalunk is, de mondjuk o konkretan nem tudott ujraeleszteni, szoval nem tudom mire szamitotr.
2020. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ezen nincs semmi nehéz HA TANULSZ BECSÖÜLETTEL, 66 tétel van, azokat beseggeltem, al-feltag törs koponya sérülés kötések és pesze a kötelező staabil oldal fekvés és ujraéleshtés 30 kmpressio 2 befujás, hibátanra vizusgáztam mondta a biztos tanitanom kéne olyan szép technika. Bocs laptpbillentyüzetriro.
2020. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!