Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valahol miért kell fizetni a...

Valahol miért kell fizetni a nyilvános wc-ért?

Figyelt kérdés
Olyan idegesítő
2020. aug. 27. 07:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kirándulóhelyeken szoktam észrevenni
2020. aug. 27. 07:48
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmi nincs ingyen. A wc-et karban kell tartani, takarítani, sztb
2020. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted a WC papír, víz, világítás ingyen van? Meg aki takarítja, az nem kér érte fizetést?
2020. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem mindenhol kell fizetni érte (pl Tesco)
2020. aug. 27. 08:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban te kifizeted már a termék vásárlással. Erős példa, de pl veszel egy májkrémet, ami 5ft-al azert dragabb mert bele van kalkulalva az arba mas koltseg is. (pl wc takaritasa) Szoval azt sem ingyen hasznalod. Persze ez egy sarkitott pelda csak.
2020. aug. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most azt ne nezzuk, hogy nem vasarolsz, csak beszaladsz pisálni.. mert akkor is "kifizettetik" veled, csak maskor vagy massal
2020. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem lehúzás?
2020. aug. 27. 08:18
 8/12 anonim válasza:
100%
A wc fenntartásának vannak költségei, amit valakinek meg kell fizetnie. Elvileg fizethetné pl az önkormányzat közpénzből, de ezt átháríthatja azokra, akik használják. Ha cserében tényleg kulturált, akkor szerintem nincs ezzel baj, a fizetés talán egy kicsit szűri is a használókat. De én is jártam már úgy, hogy egy erdőszéli kiránulóhelyen indokolatlannak tartottam, hogy fizessek, inkább elintéztem egy fánál.
2020. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, megtennéd, hogy átjössz hozzám takarítani minden héten kétszer? Ingyen. Mert szépen kérlek.

Köszi!

2020. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az? Otthon a lakásodban is fizetsz mindenért. Ott sincs ingyen a pisi-kaki. Sőt, egységre vetítve még talán drágább is lehet.

Milyen lehúzás van abban, hogy kiépítenek egy illemhelyet, foglalkoztatnak takarítószemélyzetet, ellátják vízzel, papírral, törölközővel, kézszárítóval. Meg kell felelni egy csomó követelménynek, amit ellenőrizni is szoktak.

Más lenne a helyzet, ha egy düledező latrinát írnál, hogy ott miért kell fizetni, amikor semmi higiéniai dolog nincs, és szippantás sem volt évek óta.

2020. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!