Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan öregítsem meg brutálisa...

Hogyan öregítsem meg brutálisan magam?

Figyelt kérdés

28 vagyok és már kimondhatatlanul unom, hogy mindenki fiatalnak nevez, holott én személy szerint már messze nem tartom magam annak és szeretnék inkább 40-50-nek kinézni, ahelyett, hogy sokan 20-nak néznek. Tehát hogyan torzíthatnám/öregíthetném meg magam?


- Stresszt ne mondjátok, mert abból van bőven...

- Cigarettát ne mondjátok, mert attól félek, annak túl sok más buktatója is van az öregítő hatásán kívül és egyelőre nem elpatkolni kívánok, csupán azt, hogy legalább ránézésre higgyenek öreg(ebb)nek.



2020. aug. 27. 09:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd a tinicsajok csókolomot köszönnek az utcán, mit nem adnál, ha fiatalabbnak néznél ki...
2020. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem vágasd le a hajad, vagy pl. a szemöldököd máshogy csináld meg, sokat segíthet
2020. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!