Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy hosszabb számsorokat, (pl bankszámlaszám) nem tudok könnyen kiolvasni? Gyakori másoknál is ilyen? Illetve ránézésből nem tudok 3-4 dolognál többet megszámolni(akár tárgy, akár élőlény).

Figyelt kérdés
Főleg olyankor, ha több ugyanolyan szám követi egymást, pl ha van 4-5 db 0 egymás után, akkor ránézésből nem tudom megállapítani, hogy hány db, hanem ujjal megszámolom. Olyan, mintha össze folynának és nem tudom hogy mennyit látok. Ugyan ez van tárgyakkal is, pl ha egymáson van 5-6 tálca, akkor egyesével kell megszámolnom.
2020. aug. 27. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális. 5-6 tálca már nekem is egybefolyik. Olyan számot, hogy pl 1234000777666, meg sem próbálok egyben kimondani. egy-kettő...nulla-nulla-nulla-hét-hét-hét-hat-hat-hat. Így azért könnyebb.
2020. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez normális, én is úgy szoktam az ilyeneket kiolvasni, ahogyan az első írta. De ha most elkezdenéd gyakorolni, akkor egy idő után hosszabbakat is ki tudsz olvasni, de ha csak azért zavar, mert lehet nem normális, akkor nyugi, mert az.
2020. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, csak nyomorék vagy.
2020. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!