Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, hogy tudjak...

Mit tudnék tenni, hogy tudjak aludni?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete nem tudok normálisan aludni, hajnalban magamtól kelek, az elalvás szörnyű, képtelen vagyok lehunyni a szemem, nem érzem magam fáradtnak, holott teljesen kimerült vagyok, ami nappal is érződik, ezért édesanyám nagyon neheztel rám. Mit javasoltok, hogyan sikerülhetne végre normálisan aludnom?


16/L



2020. aug. 28. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál sem kólát, sem kávét, sem energiaitalt a nap második felében. Egy esti kocogás, vagy bármilyen testmozgás után könnyebben elfáradsz és hamarabb elalszol. Ha így sem megy, vegyél a patikában vény nélküli elalvást segítő Hova tablettát. Ha az sem segít, akkor a háziorvossal írass fel Imovane tablettát.
2020. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvilleg ha kisebb ideig mozogsz elalvás előtt akor tudsz aludni mivel elfáradsz. És huzz zoknit a lábadra (akár ha nyár van) mert elvilleg a test hőmérséklet miatt jobban tudsz igy aludni. (ezt nem ugymondom hogy pulcsit meg hosszu nadrágot is vegyél fel csak zoknit meg ha szokásod akor pólót meg bugyit vegyél fel ha nem mesztelenül szoktál aludni:) Meg elvilleg ha 1 percig pislogsz gyorsan és folyamatosan akor álmosabb leszel és tudsz aludni.
2020. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom ezeket! :)
2020. aug. 28. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is ugyanez a problémám, van hogy hajnalban felébredek és órákon át nem tudok visszaaludni. Valeriánát, vagy kamillateát próbálj meg. Hajrá az alvásban :)
2020. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is :)
2020. aug. 28. 20:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!