Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is szereti az esős időket?

Más is szereti az esős időket?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem mikor esik, főleg este. Olyankor mindne lehül ha forróság van, finom esőillat van mindenhol, szél is kellemes, főleg a vihar előtti szél, villámlások és dörgések nekem nyugtatóak. Ki van ezzel még így? :D Jelenleg is esik épp, dörög meg villámlik és innen jött a kéréds. Ősszel sem bánom, mert akkor az őszi levelek miatt is csodás a táj, akkor meg erősen lehült a levegő. És az ősz a kedvenc évszakom.

2020. szept. 1. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele :D
2020. szept. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 citromfűlevél ***** válasza:
100%
Én is. :)
2020. szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak (vagyunk) így.

Pont most lettem munkanélküli, a következő két hónapra nincs is más tervem mint járni az erdőt.

2020. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a dörgés és a villámlás jobb érzés, mint a drogozás. (Nem mintha tudnám, hogy az milyen :D) Vihar közben elképesztő érzés fog el. Felemelő és felszabadító.
2020. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Imádom egész kicsikorom óta. A hangulatát nagyon, a felhős időt, havat, mindent. A nyarat is szeretem meg a napsütést de a telet sokkal jobban
2020. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az esti nagy viharoknál nincs jobb :D

Amikor hallod, hogy a szél fákat csavar ki, és úgy dörög meg villámlik, hogy olyat még nem láttál, miközben te a pihe puha ágyikódban vagy....nagyon jó 😍

2020. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!